sadsad x
asdasd

YASTIK MODELLERİ

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

PENELOPE YASTIK MODELLERİ

Türkiye’nin ilk en iyi yastık markası Penelope kalitesinde üretilen tüm yastık modelleri çeyrek asırı aşan uyku ürünleri üreticiliğimizin garantisindedir. Kaz tüyü yastık,  okaliptüs ağacından elde edilen Türkiye’nin ilk  Tencel yastık,  bambu yastık , yün başta olmak üzere doğal dolgu malzemeleriyle tasarlanan  sağlıklı ve konforlu uyku ürünlerimiz;  doğal, hafif, sıcak ve yumuşacık şık dokunuşlarıyla sağlıklı uyku ihtiyacınızı karşılayacak.

Doğru Yastık Seçimi

Herkes farklı yatış biçimi ve uyku alışkanlığına sahiptir. Yapısal özelliklerimiz ve yatış biçimlerimizi de farklılaştırır. Bu nedenle online mağazamızda  yastık al bölümüne geldiğinizde  fiziksel ve yatış biçimine uygun yastık modelleri içinden tercih etmenizi önermekteyiz. Tercihiniz aynı zamanda nasıl uyuyacağınızın da belirleyicisi olacaktır.

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku, sağlıklı hayatın omurgası ve herkesin sahip olması gereken bir yaşam kaynağıdır. Zaman zaman boyun ağrısı sorunu ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda uzman doktorların da tavsiyesi ile yapacağınız en iyi ortopedik yastık seçimi sağlığınız için önemlidir. Medikal yastık grubundan ihtiyacınıza göre seçeceğiniz visko ve lateks yastık özellikle boyun bölgesinin boşluklarını dolduran yapıya sahip yastık çeşitleri grubundadır.  Visco yastık, özellikle yüz üstü yan ve sırt üstü yatış pozisyonlarında vücuda ekstra rahatlık sunan ortopedik yastık çeşididir.

Kaz tüyü, okaliptüs ağacından elde edilen Türkiye’nin ilk Tencel yastık yorganı, bambu, yün başta olmak üzere doğal dolgu malzemeleriyle tasarlanan sağlıklı ve konforlu uyku ürünlerimiz;  doğal, hafif, sıcak ve yumuşacık şık dokunuşlarıyla dinlenme ihtiyacınızı karşılayacak.

Higroskopik özelliği ile kaz tüyü yastık doğallığından vazgeçemeyenler için farklı yumuşaklık ve özelliğe sahip çok sayıda yastık uykunuza eşlik etmeyi bekliyor. Akıllı teknolojilerle üretilen elyaf grubumuzdan,  Anti-Mite özellikli THERMOLITE® lisanslı ThermoClean;  kuru temizlemesiz, kolay yıkanabilir özelliği ile anti alerjik yastık ihtiyacınıza sunmuş olduğumuz elyaf yastık fiyatları ve seçenekleri güvenilir bir tercih oluyor.

Geleneksellikten vazgeçemeyenlerin tercihi  Woolmark® sertifikalı özel saf yeni İngiliz yün yastık  ise  sağlıklı uyku konforunu doğa ile birleştiriyor. Türkiye’nin ilk ve en iyi markası Penelope, sağlıklı ve kaliteli uykuya sahip olmanız için herkesin ihtiyacına  karşılık verecek yastık fiyatları ile doğal uyku keyfi için sizleri bekliyor. Online mağazada inceleyeceğiniz ürünlerimizi daha yakından incelemek için sizleri Penelope mağazalarına davet ediyoruz. Siz uyku alışkanlıklarınızı anlatın , biz de sağlıklı uykunuz için yatış biçimine uygun en ideal yastık seçimi için yardımcı olalım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.