sadsad x
asdasd

Visco Yastık

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Visko Yastık

Visco Yastık Özellikleri

Visco yastık vücudun sıcaklığı ve ağırlığına duyarlıdır ve vücudun şekline uyum sağlayarak uyku sırasında doğru pozisyonda kalmanızı sağlar. Visco yastıklar, vücudunuzun doğal eğrilerini destekleyerek, boyun ve omuz ağrısı gibi rahatsızlıkları azaltabilir. Ayrıca, visco yastıklar, alerjik reaksiyonlara neden olabilen toz akarlarını da önlemek için anti-bakteriyel ve anti-alerjik özelliklere sahip olabilirler. Sizlere daha iyi bir uyku deneyimi sunmak için Penelope Bedroom’un farklı modellerde visco yastık çeşitleri bulunmaktadır;

Visco Yastık Modelleri

Flex Away Yastık: Diz ve bacak bölgesinde destekleyici yastıktır. Elastik özelliği sayesinde yastığın şekli, bacağınızın hareketlerine uyum sağlar. İdeal yüksekliği sayesinde ağrı ve acının azaltılmasına yardımcı olur.

Dream Away Yastık: Seyahat boyun yastığıdır. Ekstra yumuşak dokusu ve hafif yapısı ile rahat bir uyku deneyimi sunar. Anti-allerjik ve anti-bakteriyel özellikleri sayesinde sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Yolculuğunuz sırasında size iyi bir yol arkadaşı olur.

Babylon Medikal Yastık: Boyun bölgesini destekleyerek uyku sırasında oluşabilecek ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Özel tasarımı, vücudunuzun doğal eğrilerine uyum sağlar.

Bambooaria Medikal Yastık: Vücut ısısına duyarlı özellikleri sayesinde, kişiye özel bir uyku deneyimi sunar. Aynı zamanda, anti-bakteriyel ve anti-allerjik özellikleriyle de sağlıklı bir uyku ortamı yaratır.

Hug Away Yastık: Adından da anlaşılacağı gibi, sarılma hissi veren tasarımı sayesinde rahat bir uyku deneyimi sunar. Yumuşak dokusu ve boyun bölgesini destekleyen yapısı sayesinde de uyku kalitesini artırır.

Medigel Medikal Yastık: Özel medikal jel teknolojisi sayesinde, yastığın içindeki jel, vücut ısısına göre şekil alarak baş ve boyun bölgesindeki basıncı azaltır. Bu da daha rahat ve konforlu bir uyku deneyimi sağlar.

Visco Yastık Yıkanır Mı?

Visco, ıslanması halinde yapısı bozulacağından su ile temas etmemelidir. Bu sebeple ürünün sadece kılıfı yıkanmalıdır. 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Visko malzemeye sıcak ütü kesinlikle dokundurulmamalıdır. Yıkanmış kılıf kurutma makinesinde kurutulabilir ve ütülenebilir. Ürün kuru temizlemeye uygundur.

Penelope Bedroom’dan  Ortopedik Visco Yastık Türleri: Size Özel Konfor ve Destek Seçenekleri

Penelope Bedroom ortopedik visco yastık modelleri ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir yastık seçmenize yardımcı olacak farklı özelliklere sahip yastıkları içerir. Bu kategorideki ortopedik yastık modellerine göz atarak, en uygun yastık seçimini yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.