sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Thermoclean Anti-Mayt Yastık

Ürün Kodu : PN16YYAS00003BEY
4 Yorum
1.145,00 TL

Sırtüstü Yatış

Pamuk Kumaş

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (4)
 • Thermoclean Anti-Mayt Yastık 50x70

  THERMOLITE ® CLEAN:

  Thermolite® Clean yastık ve yorgan, üzerinde mantar üremesine ve dolayısıyla toz akarı yaşamasına izin vermez. Kulak-burun-boğaz hastalıklarına neden olan bazı bakterilerin üremesini de engeller.


  Thermolite® Clean yastık ve yorgan içindeki silikonlu ve delikli dolgu elyafı sayesinde yumuşak, hafif, havadar ve sıcak tutan bir dolgu maddesidir.

  Bu ürün maksimum 60°C’ye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir ve kolayca kurur. Kurutma makinesinde de kurutulabilir. Yıkandığı halde anti mantar ve anti toz akarı özelliklerini yitirmez.

  Dolgu maddesi lisanslı %100 Thermolite® Clean mikroelyaftır.

  Ürün içeriği: 1 adet Thermoclean Anti-Mayt Yastık 50x70


  Yatış Biçimi : Sırt üstü ve yan yatış biçimleri için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Thermolite® Clean boncuk elyaf dolgu
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 650 gr
  Sırt Üstü Yatış
  Yan Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Thermolite® Clean Boncuk elyaf Dolgu
  %100 Thermolite® Clean Mikroelyaf Kapitone
 • Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 60˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.