sadsad x
asdasd

El Yapımı Yataklar

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

El Yapımı Yataklar

Penelope El Yapımı Yatak koleksiyonu, uyku konforunuzu mükemmelliğe taşıyan yay sistemiyle benzersiz bir deneyim sunar.

Yüzlerce yıllık gelenekle dünya çapında bilinen Leggett&Platt firmasının özel olarak ürettiği Nested Spring yaylar, Penelope'nin kalbinde yer alır. El işçiliğiyle birleşen doğal pamuk keseler içinde konumlandırılan bu yaylar, çelik işçiliğinin sağlamlığını ve yumuşaklığını benzersiz bir dengeyle bir araya getirir. Pamuk keseler, %28 daha fazla hava geçirgenliği sunan "Sleep Cool" özelliği ile sıcaklık ve nem dengesini ideal seviyede tutar.

Penelope'deki yaylar vücut hareketlerini kusursuz bir şekilde takip eden "Active Support" sistemine sahiptir. Yaylar, yer çekimine karşı destek sağlayarak hafiflik hissi verirken, çelik yayların özgürlüğü içinde eşlerin hareketlerinin birbirini rahatsız etmesi engellenir. Bu benzersiz yay sistemi, 19. yüzyıldan bu yana uzmanlıkla üreten Leggett&Platt'in imzasını taşır.

Penelope'nin doğallığı sadece yaylarıyla sınırlı değil. Geleneksel Woolmark lisanslı İngiliz yünü, yatağınızın sıcaklığını ideal seviyede tutar ve vücut ısısına uyum sağlayarak mükemmel bir uyku sağlar. Özel seçilmiş organik pamuk ise gece boyu konforunuzu korurken yüksek emici özelliği ile nemden uzak tutar.

Doğal Latex, kauçuk ağacının sütünden elde edilen mucizevi bir malzemedir. Nefes alabilir yapısıyla vücut basıncını dağıtarak uyku esnasında rahatlık sağlar. Aynı zamanda özel hava kanalları sayesinde ısıyı dengeler ve zararlı organizmaların oluşumunu engeller.

Penelope yatak koleksiyonunda mükemmel dokunuş, el yapımı yataklarda özel olarak seçilen doğal kumaşlarla gerçekleşir. Doğal kumaşı, kayın ağacından üretilir ve yumuşak tuşesi ile cildinizle mükemmel uyum sağlar.

Doğanın en saf ve değerli malzemeleriyle tasarlanmış Penelope Yatakları ile rüyalarınız artık daha derin ve konforlu. En doğal ve üstün uyku deneyimi için Penelope'yi keşfedin!

Penelope Berkeley El Yapımı Yatak

Kusursuz bir uykunun ayrıcalığına olan inancımız; petek dizilim yay sistemi, çift katlı yay kullanımı ile yüksek kaliteye sahip doğal dolgu malzemelerini bir araya getirmiştir.

Penelope için özel yay üreten Leggett&Platt, petek dizilim yay sistemi Calico Classic Nested ve  ekstra Calico Classic çif kat yay ile Penelope Berkeley el yapımı yatağı desteklemiştir.

Sadece doğal malzemeler ile hazırlanmış olan iç katmanlarında; İngiliz yünü, organik pamuk ve kauçuk ağacından elde edilen doğal lateks bulunur. Bu doğal katmanlar değişen vücut sıcaklığınızı dengeler ve ideal uyku ortamını size sunar.

Omurganızı ideal şekilde destekleyen bal peteği şeklindeki yay dizilimi ile yayın sağladığı ekstra denge hissedilir. Özel yay dizilimi kaslarınızın rahatlamasını sağlarken uyku bölünmesine izin vermez. Calico yaylarında mevcut olan “ Active Support” sistemi vücudunuzun hareketlerine birebir cevap vererek uykunuzda yer çekimine karşı size tam destek sağlar

Penelope Burlington El Yapımı Yatak; 

Keten kumaşın nemi çekme ve hava sirkülasyonunu sağlayan yapısı, vücut ısısını koruyarak terleme ve üşümeyi önlemeye yardımcı olurken kesintisiz ve dengeli bir uyku sunar.

Pamuk keselere yerleştirilmiş özel yaylar “ Sleep Cool”  özelliği ile benzerlerine göre % 28 daha fazla hava geçirgenliği sunar.

Penelope Burlington Junior; ailemizin en değerlisine bebek ve çocuk gelişimini hassasiyetle destekleyen, sağlıklı ve kaliteli uykuda ki uzmanlığımızın en özel emeğidir. Uykunun en saf halini korumak için kaliteli ve kesintisiz uyku ortamına özel seçilen,  nefes alma özelliğine sahip  doğal dolgu malzemeleri ve el işçiliğiyle hazırlanmıştır. Keten dokusu, çocukların uyku sırasında sıklıkla yaşadığı terleme sorununu nefes alma özelliğiyle en aza indirger. Pamuk keselere yerleştirilmiş yaylar “Sleep Cool” özelliği ile benzerlerine göre % 28 daha fazla hava geçirgenliği sunar. Sertliği, yüksekliği ve dolgu miktarı büyüme hormonları ve kas gelişimine destek verecek şekilde hassas terazilerde hazırlanır.

Penelope yatak fiyatları  ve yatak ebatları (tek kişilik yatak, çift kişilik yatak  ve özel ebat ) detaylı olarak şimdi penelopebedroom.com online mağazamızda sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.