sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Alliance Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN16KYAS0008BEY
2 Yorum
2.995,00 TL

Sırt Üstü Yatış

Yan Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (2)
 • Ürün Etiketleri

  Alliance Kaz Tüyü Yastık 50x140 - Doğal Konforunuz İçin Mükemmel Seçim

  İyi bir uyku, gün boyunca enerjik ve dinç hissetmek için önemlidir. Bu nedenle size özel olarak tasarladığımız Alliance Kaz Tüyü Yastık 50x140 ile uyku deneyiminizi mükemmelleştirebilirsiniz. Bu yastık, doğal kaz tüyü dolgusuyla konforlu bir uyku sağlar ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu destek ve rahatlığı sunar.

  Kaz tüyü, özellikle uyku konforu için ideal bir dolgu malzemesidir. "Higroskopi" özelliği sayesinde ortamdaki nemi emer ve kullanılmadığında geri bırakır, böylece uyku sırasında ideal bir nem ve ısı dengesi sağlar. Ayrıca, kaz tüyü en hafif dolgu malzemesi olup doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşaktır. Alliance Kaz Tüyü Yastık, %100 kaz tüyü dolgusuyla üretilmiştir ve içerisinde %30 gıdık tüyü ile %70 sırt tüyü bulunur. Bu oran, yastığa mükemmel bir konfor ve destek sunar.

  Sırt üstü yatış ya da yan yatış şekilleri için ideal olan Alliance Kaz Tüyü Yastık, vücudunuzun şekline uyum sağlar ve boyun, omuz ve baş bölgesini destekler. Yastığın ebatları 50x140 cm olup 2400 gram ağırlığındadır. %100 pamuk kumaş kullanılarak üretilen yastık, yumuşak dokusuyla cildinizi tahriş etmez ve doğal bir uyku ortamı sunar.

  Doğal konfor arayanlar için mükemmel bir seçim olan Alliance Kaz Tüyü Yastık 50x140, size uyku saatlerinizde lüks ve huzurlu bir deneyim yaşatır. İyi bir uyku için Penelope Bedroom ailesine katılın ve bu benzersiz yastığı keşfedin.

  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış, yan yatış biçimleri için ideal yastık
  Dolgu Malzemesi : %100 kaz tüyü dolgudur. %30 gıdık, %70 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş
  Ebat ve Gramaj : 50x140 cm, 2400 gr
  Sırt Üstü Yatış
  Yan Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %30 Gıdık Tüyü Dolgu
  %70 Sırt Tüyü Dolgu
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.