sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Gold Firm Kaz Tüyü Yastık 50x70+2,5

Ürün Kodu : PN20YYAS0012BEY
1 Yorum
4.995,00 TL

Yan Yatış

Sırt Üstü Yatış

%100 Pamuk Kumaş

Gıdık Tüyü Dolgu

Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • Gold Firm Kaz Tüyü Yastık 50x70+2.5: Mükemmel Uyku Deneyimi için Altın Standart

  Her gün yenilenmiş bir şekilde uyanmak için uyku dünyasının dilini en iyi bilen Penelope Bedroom olarak özel yastık çeşitlerimizi sizin için tasarladık. Gold Firm Kaz Tüyü Yastık, kaliteli ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunmanın en değerli ürünlerinden biridir. Bu yastıkla hayallerinizdeki uyku deneyimine adım atacak ve her sabah enerji dolu bir şekilde uyanacaksınız.

  Kaz tüyünün benzersiz özellikleri, Gold Firm Kaz Tüyü yastığı diğerlerinden ayırır. Kaz tüyü, sağlıklı, uzun ömürlü ve mükemmel konforlu bir dolgu malzemesidir. Isı ve nem dengesini sağlama yeteneğiyle de bilinir. Nemi emer ve kullanılmadığında geri vererek ideal uyku ortamı yaratır.

  Yastığın dolgusu, %90 oranında gıdık kaz tüyü içerir. Gıdık kaz tüyü, yastığa mükemmel bir hacim ve yumuşaklık sağlar. Başınızı desteklemek ve yüz üstü yatarken rahatlık sağlamak için ise %10 sırt kaz tüyü kullanılır. Yastığın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu özel kumaş, içerisindeki tüyleri dışarı çıkarmaz ve ev tozu akarları, bakteri ve mantar oluşumunu engeller.

  Gold Firm Kaz Tüyü Yastık, yan ve sırt üstü yatış biçimleri için idealdir. Yüzünüzü yastığa gömerek destek almanızı engeller ve mükemmel bir uyku pozisyonu sunar. %100 Class 1 kaz tüyü dolgusu ve 50x70+2,5 cm boyutlarıyla size en iyi uyku deneyimini yaşatır. 2,5 cm ile daha yüksek olması yüksek yastık sevenler için ideal seçimdir.

  Gold Firm Kaz Tüyü Yastık, mükemmel uyku deneyimi için altın standarttır. Siz de bu özel yastığı deneyerek gerçek bir konfora adım atın ve her sabah yenilenmiş bir şekilde uyanmanın tadını çıkarın.

  Yatış Biçimi : Yan ve sırtüstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Class 1 kaz tüyü dolguludur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk Nomite özellikli tüy geçirmez down proof kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70+2,5 cm, 650 gr
  Yan Yatış
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  Gıdık Tüyü Dolgu
  Sırt Tüyü Dolgu
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.