sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN16YYAS00017BEY
2 Yorum
3.495,00 TL

Sırtüstü Yatış

%100 Outlast Kumaş

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (2)
 • Thermy Kaz Tüyü Yastık 50x70

  Penelope kaz tüyü yastık Thermy modeli, sahip olduğu özel Outlast kumaşı ile bir yüzü serinlik, diğer yüzü sıcaklık hissi veren yapısı ile fonksiyonel kullanım olanağı sağlar.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope uyku ürünlerinde bulunan her yastık, kendine özel dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle farklılaşmaktadır

  Thermy kaz tüyü yastık, uykuya geçiş esnasında sırt üstü yatmayı tercih edenler  için ideal uyku konforunu yaşatmakla birlikte sahip olduğu özel Outlast kumaşı sayesinde vücut ısınızın ayarlanmasına destek olacaktır.  Dolgu malzemesi olarak %90 gıdık tüyüne sahip olan Thermy gıdık tüyü  yastık alışverişiniz için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz...


  OUTLAST teknolojili kumaşı ile bir yüzü serin etkili, pamuk kumaşlı yüzü ise sıcaklık veren özel yastık!

  "Outlast Thermocules" fazla vücut ısısını depolar ve vücudun ihtiyaç duyduğu hallerde bu ısıyı geri verir. Sabitlenmiş ısı yüksek konfor sağlar.

  Cildiniz uyku esnasında sıcaklık değişimlerine maruz kalır. Bedeniniz fazla ısıyı doğal yollarla ortama bırakır ve kendini serinletmek için terler. 

  Outlast teknolojisi "Thermocules" ile bu ısıyı hapseder. Serinlemeye başladığınızda hapsedilen ısı bedene geri verilir.

  Böylelikle sabit bir konfor bölgesi elde edilerek, uyku kalitesi artırılır.

  Ürün içeriği: 1 adet Thermy Kaz Tüyü Yastık 50x70

  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü, %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş, %100 Outlast® kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70+2,5 cm 700 gr
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Outlast Kumaş
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması gerekmektedir.
  Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz. Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.