sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN16YYAS00017BEY
2 Yorum
5.495,00 TL

Sırtüstü Yatış

%100 Outlast Kumaş

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (2)
 • Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık: Konfor ve Kalitenin Mükemmel Uyumu!

  Uyku sırasında tercih ettiğiniz yatış şekline bağlı olarak doğru yastık seçimi sağlığınızı ve kaliteli uyku deneyimini etkiler. Penelope'nin Thermy kaz tüyü yastığı, sırt üstü yatmayı tercih edenler için ideal bir seçimdir. Ayrıca, özel Outlast kumaşı sayesinde vücut ısınızın dengelenmesine yardımcı olur. Bu özellikleriyle Thermy kaz tüyü yastık, uyku sırasında mükemmel bir konfor sunar.

  Thermy kaz tüyü yastığının dolum malzemesi %90 gıdık tüyüdür. Bu sayede yüksek kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Thermy'nin özel Outlast kumaşıyla bir yüzü serin etkili, diğer yüzü ise sıcaklık veren pamuk kumaşlıdır. "Outlast Thermocules" adı verilen teknolojisi fazla vücut ısısını depolar ve ihtiyaç duyulduğunda bu ısıyı geri verir. Bu şekilde sabit bir konfor sağlanır ve uyku kalitesi artırılır.

  Cildiniz uyku sırasında sıcaklık değişimlerine maruz kalır ve terlemek suretiyle kendini serinletmeye çalışır. Outlast teknolojisi, "Thermocules" adı verilen benzersiz yapı sayesinde bu ısıyı hapseder ve serinlemeye başladığınızda hapsedilen ısı bedeninize geri verilir. Böylece sabit bir konfor bölgesi elde edilir ve uyku sırasında mükemmel bir deneyim yaşanır.

  Yastığın dolgu malzemesi %100 kaz tüyüdür. %90 gıdık ve %10 sırt tüyünden oluşur. Yastığın kumaşı ise %100 Outlast® kumaştan üretilmiştir. Ebatı ise 50x70+2,5 cm ölçülerindedir.

  Isı dengesinin olduğu kaliteli bir uyku için Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık sizleri bekliyor.

  Bu harika yastıkla uyku deneyiminizde konfor ve kalitenin mükemmel uyumunu keşfedin!


  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü, %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş, %100 Outlast® kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70+2,5 cm 700 gr
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Outlast Kumaş
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması gerekmektedir.
  Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz. Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.