sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN16KYAS0010BEY
5 Yorum
4.245,00 TL

Yan Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (5)
 • Ürün Etiketleri

  Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yastık: Sağlıklı ve Kaliteli Bir Uyku İçin Mükemmel Seçenek

  Uyku, gün içinde enerji toplamamızı sağlayan vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Bu nedenle, uyandığınızda yenilenmiş hissetmek için kaliteli bir uykuya ihtiyaç duyarsınız. Penelope Bedroom Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yastık, tam da bu ihtiyacınıza cevap vermek üzere tasarlanmıştır.

  Kaz tüyü, bilinen en sağlıklı, uzun ömürlü ve konforlu dolgu malzemesidir. Aynı zamanda "higroskopi" özelliğine sahiptir, yani ısı ve nem dengesini sağlar. En hafif ve en güçlü ısı yalıtımı sağlayan doğal bir dolgu maddesidir. Kaz tüyleri, gıdık tüyü ve sırt tüyü olmak üzere iki farklı şekilde bulunur. Gıdık tüyü, yastığa hacim ve dolgunluk kazandırırken güçlü bir ısı yalıtımı sağlar. Sırt tüyü ise dayanıklı bir kabarıklık sağlar. Bu yastıkta ise başın ağırlığını desteklemek ve yatar pozisyonda başın yastığa gömülerek destek almasını engellemek için sırt tüyü belli oranlarda kullanılmıştır

  Innovia Yastık üst ve alt bölmelerinde %90 gıdık kaz tüyü bulunurken, orta bölmede %30 gıdık ve %70 sırt kaz tüyü kullanılmıştır. Bu sayede yan yatarken ihtiyaç duyulan yüksekliği sağlar. %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan üretilen yastığın kumaşı, ayrıcalıklı bir şıklık sunan el yapımı dil dikişleriyle süslenmiştir. Bu özel kumaş, tüylerin dışarı çıkmasını engellerken ev tozu akarları, bakteri ve mantar oluşumunu da önler.

  Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yastık, 50x70 cm ölçülerinde ve 1250 gram ağırlığındadır. Doğal malzemelerle üretilen bu yastık, sağlığınızı ve konforunuzu düşünerek tasarlanmıştır.

  Kaliteli ve rahat bir uyku deneyimi için Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yastık, sizin için mükemmel bir seçenektir. Her yeni güne yenilenmiş bir enerjiyle uyanmak isterseniz, hemen bu eşsiz yastığa sahip olabilirsiniz.

  Yatış Biçimi : Yan yatış biçimi için ideal yastık
  Dolgu Malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. Üst Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü, Orta Bölüm: %30 Gıdık Tüyü + %70 Sırt Tüyü, Alt Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü
  Kumaş : %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" kumaş
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 1250 gr
  Yan Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  Gıdık Tüyü Dolgu
  Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.