sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN19YYAS0008
8 Yorum
3.295,00 TL

Yan Yatış

%100 Pamuk Kumaş

Gıdık Tüyü Dolgu

Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (8)
 • Ürün Etiketleri

  Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık 50x70 - Doğal Konforun Adresi

  Yatağınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olan Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık 50x70, size rüya gibi bir uyku deneyimi sunmak için özenle tasarlanmıştır. Sağlıklı ve konforlu bir uyku için en doğal dolgu malzemelerinden olan kaz tüyünü kullanarak, size eşsiz bir uyku deneyimi sunuyoruz.

  Kaz tüyü, doğanın bize verdiği en hafif ve sağlıklı dolgu maddesidir. Yumuşak ve orta kenarlarıyla tasarlanan bu doğal kaz tüylü yastık, size uyku esnasında maksimum konfor sağlar. Kaz tüyü, "higroskopi" özelliği sayesinde ısı ve nem dengeleyici olarak çalışır. Odadaki nemi emer ve kullanılmadığında geri bırakır, böylece her zaman kuru ve ferah bir uyku ortamı sunar.

  Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık, özellikle yan yatış biçimi için idealdir. Yastığın dolgu malzemesi %100 kaz tüyüdür ve üç farklı bölümde kullanılmıştır. Üst bölümde %90 gıdık tüyü ve %10 sırt tüyü bulunurken, orta bölümde %30 gıdık tüyü ve %70 sırt tüyü yer almaktadır. Alt bölüm ise %90 gıdık tüyü ve %10 sırt tüyü ile doludur. Bu özel dolgu oranları, başınızın ve boynunuzun doğal pozisyonunu destekler ve size mükemmel bir uyku deneyimi sunar.

  Dış kumaşı %100 pamuk kumaştan üretilen Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık, cildinize hoş bir dokunuş sağlar. Yumuşaklığı ve nefes alabilirliği ile rahat bir uyku sağlar.

  Ebatları 50x70 cm olan Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık, mükemmel bir denge sunar ve yatakta rahatça yer alır. Ayrıca sadece 1100 gram ağırlığıyla hafiftir.

  Sağlıklı ve konforlu bir uyku için Twin Luxe Kaz Tüyü Yastık 50x70 tam aradığınız ürün! Şimdi bu benzersiz yastığı deneyin ve rahat bir uyku deneyiminin keyfini çıkarın!

  Yatış Biçimi : Yan yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. Üst Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü, Orta Bölüm: %30 Gıdık Tüyü + %70 Sırt Tüyü, Alt Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 1100 gr
  Yan Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  Gıdık Tüyü Dolgu
  Sırt Tüyü Dolgu
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.