sadsad x
asdasd

Lyocell Yorgan

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Lyocell Yorgan

Lenzing Tencel Lyocell Elyaf yorganlar, doğal olarak pürüzsüz, nefes alabilen ve nem emici özelliklere sahip benzersiz bir ürünlerdir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kullanım için idealdir. Sıcak havalarda serin ve rahat bir uyku deneyimi sunar.

Bu yorganın en önemli özelliklerinden biri, anti-bakteriyel özelliğe sahip olmasıdır. Terlemeyi önler ve bakteri üremesini engeller. Böylece uyku sırasında hijyenik bir ortam sağlar. Aynı zamanda vücut ısı dengesini düzenler ve cildin nem dengesini korur. Bu da daha rahat ve sağlıklı bir uyku sağlar. TENCEL™ Lyocell elyafları, teri hızlı bir şekilde emme özelliğine sahiptir. Bu sayede yorgan, teri etkili bir şekilde emerek uyku ortamınızın kuru kalmasını sağlar. Özellikle hassas ciltler için idealdir. 

TENCEL™ elyaflarıyla üretilen Lenzing Tencel yorganı, sürdürülebilir bir üretim sürecine sahiptir. Bu elyaflar, sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan elde edilen doğal ağaç ham maddesinden elde edilir. Kaynak kullanımı düşüktür ve su kirliliği ile emisyonlar en aza indirilerek çevreye duyarlı bir şekilde üretilir.

Özetle, Lenzing Tencel yorganı doğal, nefes alabilen ve nem emici özellikleriyle dikkat çeken bir üründür. İlkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Anti-bakteriyel özelliğiyle terlemeyi önler ve hijyenik bir uyku deneyimi sunar. Sürdürülebilir üretim süreciyle üretilen TENCEL™ elyafları, teri hızlı bir şekilde emer ve cildinizi korur. Sürdürülebilir yaşamı destekleyerek uyku konforunu arttırmak isterseniz bu yorganlar tam size göre!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.