sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Antialerjik Yorgan İle Yüksek Kaliteli Uyku

Uyku sırasında alerjik reaksiyonlar nefes alımını kötü etkiler. Uyku kalitesini düşürür. Daha iyi uyku kalitesi için antialerjik yorganlar tercih edilmelidir.  Alerjik reaksiyonlara sebep olan toz akarları, polenler ve diğer alerjenlere karşı dirençli olan bu yorganlar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu malzemeler arasında özellikle anti bakteriyel ve anti alerjik özellikleri olan sentetik lifler, mikrofiberler, bambu lifleri ve aloe vera gibi bitkisel lifler yer alır.

Anti alerjik yorganlar, yatak odasındaki hava kalitesini yükseltir ve uyku sırasında alerjik reaksiyonların önüne geçer. Bu yorganlar, nefes alabilen kumaşları sayesinde terlemeyi önler ve sağlıklı bir uyku ortamı sunar. Ayrıca, talimatlar doğrultusunda çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilirler.

Penelope Bedroom anti alerjik yorgan koleksiyonunda Thermolite Easy Care

ve Thermoclean Anti-Mayt yorganlar bulunmaktadır, böylece herkesin ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapması mümkündür. Yumuşak ve konforlu dokusu, rahat bir uyku sağlar ve aynı zamanda sağlık avantajlarını bir arada sunarak, iyi bir uyku için ideal seçimdir.

Thermolite Easy Care: Temizliği çok kolaydır. Çamaşır makinesinde 60ºC'de yıkanabilir. Kolay kurur. Sık yıkanabilmesi ile her daim temiz kalır. Polen, toz akarı gibi alerjik partiküller uykunuzun kalitesini düşürmez.

Thermoclean Anti-Mayt: Thermolite® Clean Mikroelyaf Dolgusu sayesinde üzerinde mantar üremesine ve dolayısıyla toz akarı yaşamasına izin vermez. Kulak-burun-boğaz hastalıklarına neden olan bazı bakterilerin üremesini de engeller. Size tek kalan sıcacık battaniyeniz ile kaliteli bir uyku çekmektir.

Eğer alerjiniz varsa veya kaliteli uykuya önem veriyorsanız Penelope Bedroom anti alerjik yorgan koleksiyonu tam size göre! Kaliteli malzemelerden üretilen ve sağlığınıza önem veren yorganlarımız, size rahat ve sağlıklı bir uyku ortamı sunar. Şimdi Antialerjik yorganları inceleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.