sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Penelope Thermo Lyo Pro Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN21KYOR0057BEY
2 Yorum
7.695,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%100 Microgel Dolgu

%100 Outlast Lyocel® Kumaş

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (2)
 • Penelope Bedroom Thermo Lyo Pro Yorgan Battal Boy - Dengeli ve Konforlu Bir Uyku İçin

  Penelope Bedroom Thermo Lyo Pro Yorgan Battal Boy, uyku konforunuzu artırmak için özel olarak tasarlanmış bir üründür. 220x240 boyutlarındaki yorganımız herkesin ihtiyacına uygun bir uyku deneyimi sunar.

  Outlast® teknolojisi ile geliştirilmiş lisanslı Outlast Lyocell kumaş, termo kapsüllerine sahiptir. Bu termo kapsüller, ortam ısındığında fazla ısıyı içine hapseder ve ortam serinlediğinde ısıyı geri vererek ideal bir uyku sıcaklığı sağlar. Bu sayede, terleme ve üşüme olmadan dengeli bir uyku mikro iklimi elde edilir.

  Yorganımızın iç dolgusu, %100 Microgel elyafından oluşur. Bu dolgu malzemesi, yumuşak ve hafiftir ve sizi konforlu bir uyku ortamına davet eder. Dış kumaşı ise lisanslı Outlast Lyocell kumaş ve %100 pamuk kumaştan oluşur. Bu kumaşlar, cildinizin sıcaklık değişimlerine maruz kalmasını önleyerek daha sağlıklı bir uyku deneyimi sunar.

  Penelope Bedroom Thermo Lyo Pro Yorgan Battal Boy, 7,5 TOG ısıtma özelliği ile ılık bir uyku ortamı sunar. Yorganımızın boyutu, battaniyelerin boyutuna göre daha büyük olduğu için, her iki kişi için de yeterli genişliği sağlar. Ayrıca, yorganımızın ağırlığı da diğer yorganlara göre daha hafiftir. Bu sayede, sırt ağrısı ve diğer rahatsızlıkların önüne geçerek konforlu bir uyku deneyimi sunar.

  Penelope Bedroom Thermo Lyo Pro Yorgan Battal Boy, kaliteli ve sağlıklı uyku için ideal bir seçimdir. Siz de yorganımızı deneyin ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayın.

  Sıcaklık : 7,5 TOG Ilık
  Dolgu malzemesi : %100 Microgel dolgu
  Kumaş : Lisanslı Outlast® Lyocell kumaş ve %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215x2,5 cm, 1000 gr, 195x215x2,5 cm, 1258 gr, 220x240x2,5 cm, 1584 gr
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Microgel Dolgu
  %100 Outlast Lyocell® Kumaş
 • Çamaşır makinesinde 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ütülenmez.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.