sadsad x
asdasd
PENELOPE

Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik

Ürün Kodu : PN16YYOR00022BEY
0 Yorum
12.995,00 TL
%100

Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

%100 Outlast® Kumaş

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Çift Kişilik Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan 

  Penelope Bedroom Thermy kaz tüyü yorgan koleksiyonunun lisanslı teknoloji kullanan ürünlerinden biri olan Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik, her mevsim için ideal bir seçimdir. Ürün, %90 oranında birinci sınıf gıdık kaz tüyü dolgu malzemesiyle doludur. 200 gr/m2 dolgusuyla standart yorgan ölçülerinden daha fazla kaz tüyü dolgusu içerir. 10,5 TOG sıcaklık değeriyle ideal bir ısı dengelemesi sağlar.

  Yorganın iç kısmında bulunan Outlast teknolojili Greeley kumaşı, Nasa tarafından astronotların kıyafetleri için geliştirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde yorgan, ortamdaki ısıyı belli bir seviyede tutarak klima etkisi yaratır. Ortamın ısısı yükseldiğinde kumaş üzerinde bulunan "Thermocules" adı verilen kapsüller, fazla ısıyı absorbe eder ve ortamın ısısını dengeler. Ortam serinlediğinde ise, ısı kapsülleri absorbe ettikleri ısıyı ortama geri vererek yine ısı dengesini sağlarlar. Bu özellik sayesinde uyku mikro iklimi her zaman ideal bir ısıda tutulur ve üşüme ya da terleme sorunları minimize edilir.

  Yorganın dış kısmı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu lisanslı kumaş içeriğindeki tüyü dışarı çıkarmadığı gibi üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez. Bu özellikler sayesinde yorgan, alerjisi olanlar için de ideal bir seçimdir.

  195x215 cm ebatlarıyla çift kişilik yataklar için uygun olan Penelope Bedroom yorgan, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Soğuk kış gecelerinde sıcacık uyku deneyimi sunan Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Bu muhteşem yorganı deneyimlemek için hemen sipariş verin ve uyku deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın!

  Sıcaklık:10,5 TOG Sıcak .
  Dolgu malzemesi:%100 kaz tüyü. %90 gıdık %10 sırt tüyü
  Kumaş:%100 pamuk down-proof tüy geçirmez kumaş. İç kılıf Outlast® lisanslı Greeley kumaş.
  Ebat ve Gramaj:155x215 cm, 667 gr, 195x215 cm, 839 gr, 220x240 cm, 1056 gr
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir.
  Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz. Ağartıcı ve yumuşatıcı kullanılmamalıdır. Sıvı deterjan tercih edilmelidir.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.