popup-winter.jpg (27 KB)
HIZLI
GÖNDERİ
THERMY 10,50 TOG - SICAK

Thermy Kaz Tüyü Yorgan

Ürün Kodu : PN16YYOR00021BEY
2.429,50 TL
Özel Outlast® kumaşı ile bir yüzü serinlik, diğer yüzü sıcaklık hissi veren; kaz tüyünün doğallığını, hafifliğini ve yumuşaklığını sunan özel yorgan.
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Thermy Kaz Tüyü Yorgan

  CLASS I

  Penelope uyku ürünlerinde bulunan yorgan çeşitleri, birbirinden farklı ısı özelliğine sahip yorgan modelleri ile benzersiz bir uyku konforu sunar.

  Thermy kaz tüyü yorgan çeşitleri, mavi şeritli olan yüzde sahip olduğu özel Outlast kumaşı ile bir yüzü serinlik, diğer kırmızı şeritli olan yüzü sıcaklık hissi veren yapısı ile fonksiyonel kullanım olanağı sağlar. En doğal, en sağlıklı ve en yumuşak dolgu malzemesi olan kaz tüyü ile Outlast teknolojisinin birlikteliği , üstün uyku konforunu hissetmenizi sağlar.

  Outlast Teknolojisi

  Cildiniz uyku esnasında sıcaklık değişimlerine maruz kalır.
  Bedeniniz fazla ısıyı doğal yollarla ortama bırakır ve kendini serinletmek için terler.
  Outlast teknolojisi patentli “Thermocules” ile bu ısıyı hapseder.
  Siz serinlemeye başladığınızda hapsedilen ısı bedene geri verilir ve ideal uyku için bir konfor bölgesi elde edilir.
  Penelope uyku ürünlerinde dolgu malzemesi ve yapısına göre ısıtma dereceleri farklı, vücut ısınıza özel en doğru yorganı seçerek uyku kalitenizi arttırabilirsiniz.

  Thermy tek kişilik kaz tüyü yorgan, Thermy çift kişilik kaz tüyü yorgan ile dilediğiniz mevsimi yaşayabilirsiniz.

  OUTLAST teknolojili kumaşı ile bir yüzü serin etkili, pamuk kumaşlı yüzü ise sıcaklık veren özel yorgan!

  Sıcaklık : Orta/Ilık.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü. %90 gıdık %10 sırt tüyü
  Kumaş : %100 pamuk kumaş. %100 Outlast® kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 667 gr, 195x215 cm, 839 gr, 220x240 cm, 1056 gr
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
  %100 Outlast® Kumaş
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.

   

 • Verilen siparişler 3 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.Stoklu ürünlerde saat 15:00' e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.