sadsad x
asdasd

Sırtüstü Uyuyanlar İçin En İyi Yastıklar

14 Ekim 2023
Sırtüstü Uyuyanlar İçin En İyi Yastıklar

Uyku, vücudumuzun dinlenmesi, yeniden enerji toplaması ve sağlığımızı sürdürebilmesi için elzem bir ihtiyaçtır. Ancak, doğru uyku pozisyonu ve uyku ürünleri seçimi, kaliteli bir uyku deneyimi için oldukça önemlidir. Sırtüstü uyuma pozisyonunu tercih edenler için en uygun yastığı seçmek, baş ve boyun bölgelerini doğru desteklemek ve vücudu ideal hizalamak açısından büyük önem taşır. Penelope Bedroom olarak, sırtüstü uyuyanlara özel olarak tasarlanmış yastık seçeneklerimiz ile kaliteli uyku deneyimini sizlere sunuyoruz.

Palia Deluxe Soft Elyaf Yastık: Hafiflik ve Rahatlık

Palia Deluxe Soft Elyaf Yastık, sırtüstü uyuma pozisyonu için ideal bir seçenektir. Yumuşak ve hafif dolgu maddesi, baş ve boyun bölgesinde mükemmel bir destek sağlar. Üstelik hijyenik yapısı ile sağlıklı bir uyku deneyimi sunar. %100 mikro elyaf dolgu malzemesi, yüksek hava geçirgenliği sayesinde terlemeyi önler ve nefes alabilir bir yapı sunar. Pamuk kumaştan üretilen yastık kılıfı ise cildinizle temasında yumuşaklık sağlar ve terlemeyi azaltır.

palia-deluxe-soft-elyaf-yastık

Penelope Doppia Yastık: İki Katlı Konfor

Doppia Yastık'ın en dikkat çekici özelliği, çift dolgu sistemine sahip olmasıdır. İç yastığı, %100 HCS Boncuk Elyaf ile doldurulmuştur ve size yumuşak bir destek sağlar. Bu dolgu malzemesi, uyku sırasında başınızın ve boyun bölgenizin rahatlamasını sağlar. Dış yastık ise %100 Mikrojel ile doldurulmuştur ve size ekstra bir konfor sunar. Mikrojel, yastığın şeklini koruyarak gece boyunca mükemmel bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar.

Bu yastık, sırtınızın doğru bir şekilde hizalanmasını sağlar ve boyun bölgenize uygun destek sağlar. Bu sayede uyku sırasında rahat ederken aynı zamanda vücudunuzun doğru pozisyonda kalmasını sağlayabilirsiniz.

doppia-yastik

Bronze Kaz Tüyü Yastık: Doğanın Sunduğu Konfor

Bronze Kaz Tüyü Yastık, doğal bir uyku deneyimi arayanlar için harika bir seçenektir. Bronze Bu yastık "Higroskopi" özelliğine sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu özelliği sayesinde ısı ve nem dengesini sağlar. Ortamdaki nemi emer ve kullanılmadığında geri bırakır. Bu sayede her zaman kuru ve ferah bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda, kaz tüyünün doğal yapısı, yastığın hafif ve yumuşak olmasını sağlar. Size bulutların üzerinde uyuyormuş hissi verir.

bronze-kaz-tuyu-yastik

Bamboo Bambu Yastık: Serinlik ve Rahatlık

Penelope Bedroom Bamboo yastık, sıcak yaz mevsiminde serinlik arayanların tercihi olacak doğal ve yumuşak bir seçenektir.

Bamboo yastık, iç yastık ve dış kapitoneli alezden oluşan bir settir. Alez, yıkayarak yastığınızı daha hijyenik bir şekilde kullanmanızı sağlar. İç yastığın fermuarı sayesinde dolgu kalitesini görebilir ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Böylece kişisel konforunuza tam anlamıyla karar verebilirsiniz.

Bambu yastık, doğal içeriği olan bambu-kun maddesi sayesinde doğal olarak dayanıklı ve nefes alabilir bir yapıya sahiptir. Bedeninize nefes aldırarak ferahlık ve serinlik sağlar. Ayrıca bambunun doğal içeriği, bakteri gelişimini engelleyici özellik taşır. Böylece sağlıklı bir uyku deneyimine katkıda bulunur. Özellikle bahar ve yaz ayları için ideal bir seçenektir.

Sırt üstü yatmayı tercih edenler için mükemmel bir seçenek olan Bamboo Bambu Yastık, iç dolgusunda boncuk elyaf kullanır. Kapitonelerinde ise bambu ve nano elyaf bulunur.

bamboo-bambu-yastik

Dove Kaz Tüyü Yastık: Doğal Uyku Deneyimi

Dove Kaz Tüyü Yastık, kaz tüyünün özel nitelikleri sayesinde diğer yastıklardan ayrılıyor. Sağlıklı, dayanıklı ve konforlu bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Bu yastığın dolgu malzemesi %70 oranında gıdık kaz tüyü ve %30 oranında sırt kaz tüyü karışımından oluşuyor. Gıdık kaz tüyü yastığa hacim ve yumuşaklık sağlarken, sırt kaz tüyü başın altına yeterli destek ve yükseklik sağlamak için kullanılıyor. Bu karışım sayesinde uyku pozisyonunuza uygun bir konfor elde etmeniz amaçlanmıştır.

Yastığın kumaşı %100 pamuk malzemeden üretilmiş ve "down proof" özelliği taşıyan Nomite lisanslı kumaşla kaplanmıştır. Bu özellik, yastık içindeki tüylerin dışarı çıkmasını engellerken, ev tozu akarlarına, bakterilere ve mantarlara karşı koruma sağlar. Bu da daha hijyenik bir uyku ortamı sunar.

Dove Kaz Tüyü Yastık, özellikle sırt üstü uyuma pozisyonu için ideal olarak tasarlanmıştır. Sırtı destekleyerek doğru uyku pozisyonunu korumanıza yardımcı olur ve boyun bölgesine rahatlık sağlar.

dove-kaz-tuyu-yastik

Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık: Konfor ve Kalitenin Mükemmel Uyumu

Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık, kalite ve konforu bir araya getiren harika bir seçenektir. Bu yastık, tercih ettiğiniz uyku pozisyonuna uyum sağlayarak sağlığınızı ve uyku deneyiminizi olumlu yönde etkiler.

Yastığın %90 gıdık tüyü malzemesi, yüksek kaliteli bir uyku deneyimi sunar. Ayrıca, özel Outlast kumaşı sayesinde vücut ısınızın dengelenmesine yardımcı olur. Yastığın bir yüzü serin etkili, diğer yüzü ise sıcaklık veren pamuk kumaşla kaplıdır. Outlast teknolojisi, fazla vücut ısısını depolayarak ihtiyaç duyulduğunda geri verir, böylece uyku sırasında sürekli bir konfor sağlar.

Cildiniz uyku sırasında ısınabilir ve terleme yoluyla kendini serinletmeye çalışır. Ancak Outlast teknolojisi, "Thermocules" adı verilen özel yapısı sayesinde bu ısıyı yakalar ve serinlemeye başladığınızda bu ısıyı geri verir. Bu sayede sabit bir konfor alanı elde edilir ve uyku deneyiminiz artırılır.

Yastığın dolgu malzemesi %100 kaz tüyünden oluşur, bunun %90'ı gıdık tüyü ve %10'u sırt tüyüdür. Yastığın kumaşı ise %100 Outlast® kumaştan üretilmiştir.

Thermy Çift Taraflı Kaz Tüyü Yastık, ısı dengesini koruyarak kaliteli bir uyku sağlar. Bu harika yastıkla uyku deneyiminizde konfor ve kalitenin mükemmel uyumunu yaşayabilirsiniz.

thermy-cift-taraflı-kaz-tuyu-yastik

Sırtüstü Uyuyanların Tercihi: Penelope Bedroom

Penelope Bedroom yastık seçenekleri, sırtüstü uyuyanlara özel tasarlanmış ürünleriyle, kaliteli uyku deneyimi arayanlara ideal çözümler sunuyor. Doğru yastık seçimiyle her gece rahat ve sağlıklı bir uyku elde etmek mümkün oluyor. Hemen sırtüstü yatış yastıklarımızı inceleyip, rahat bir uykunun tadını çıkarın!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.