sadsad x
asdasd
PENELOPE

Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Tek Kişilik 155x215

Ürün Kodu : PN23YYOR0001BEY
0 Yorum
4.795,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Tek Kişilik Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan

  Penelope Bedroom uyku ürünleri koleksiyonundan baharlık yorganınızı arıyorsanız, Bronze kaz tüyü yorgan tam size göre! Class 1 özellikli gıdık kaz tüyünden %30 oranında dolgulu bu yorgan, 300 gr/m2 dolgusuyla hafif bir yapıdadır. Orta/ılık bahar günleri için 8.5 TOG ısıtma derecesine sahiptir. Yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu sayede yorgan, içindeki tüyler dışarı çıkarmadığı gibi ev tozu akarları (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Bronze kaz tüyü yorganın dolgu malzemesi %100 birinci sınıf kaz tüyüdür. Bu tüylerin %30'u gıdık, %70'i ise sırt tüyüdür. Bu özellikleriyle yorgan, rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunar.

  Yorganın ebatları 155x215 cm ve ağırlığı 1000 gr'dır. Bu sayede tek kişilik yataklara kolayca uyum sağlar ve taşınması hafiftir. Nomite lisanslı kumaşın verdiği tüy geçirmez özellik sayesinde, yorganı yıkamak da oldukça kolaydır.

  Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom uyku ürünleri koleksiyonu ürünüdür. Bu yüzden yorganın kalitesi, rahatlığı ve sağlıklı yapıya sahip oluşu garanti edilir. Baharlık günlerde orta ılıkta bir uyku deneyimi sunan bu yorganı denemek için hemen siparişinizi verin!

  Sıcaklık:8,5 TOG Orta / Ilık
  Dolgu malzemesi:%100 CLASS1 kaz tüyü dolguludur. %30 gıdık, %70 sırt tüyü.
  Kumaş:%100 pamuk, NOMITE, tüy geçirmez " down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj:155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr. 300 gr/m2
  %100 Pamuk Kumaş
  %30 Gıdık Tüyü Dolgu
  %70 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.