sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bambu Yastık: Doğal ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Penelope Bedroom'un bambu yastığı, sizi doğal ve konforlu bir uyku deneyimiyle buluşturuyor. Hem rahat hem de sağlıklı bir uyku için, bambu lifleri kullanarak özel olarak tasarladığımız yastığımız, sıradan yastıkların aksine birçok avantaj sunuyor.

Bambu Yastık Özellikleri ve Faydaları

Bambu lifleri, nem emiciliği sayesinde terleme sorununu ortadan kaldırarak size kuru ve rahat bir uyku sağlıyor. Aynı zamanda hava geçirgenliği sayesinde yastığınızın içinde oluşan bakteri ve mantar oluşumunu da önlüyor.

Penelope Bedroom bambu yastığı, orta sertlikte bir yastık olup, uyku pozisyonunuz ne olursa olsun başınızı ve boyun bölgenizi doğru şekilde destekler. Gece oluşan boyun ağrısını engeller. Bambu liflerinin yumuşaklığı sayesinde de cildinizde tahrişe sebep olmaz ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Uykunuzda sizi rahatsız etmeden rahat bir uyku sunar.

Bambu Yastık Faydaları

Bambu yastıklar, hipoalerjenik özellikleri sayesinde alerjisi olanlar için ideal bir seçenek sunar. Yumuşak dokusu ve başın şeklini takip edebilme özelliğiyle de konforlu bir uyku sunarken, ısı dengeleme özelliği sayesinde mevsimlere göre serin ya da sıcak bir uyku sağlayabilir. Sonuç olarak, bambu yastıklar sağladığı doğal rahatlık ve çeşitli faydalarıyla tercih edilebilir bir uyku alternatifi sunar.

Bambu Yastık Nasıl Yıkanır?

Bambu ürünün temizlenmesi gerektiğinde iki seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir. Ağartıcı kullanılmamalıdır.

Bambu yastık yıkama sonrası şeklini kaybetmez. Kullanıma bağlı olarak uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uyulduğunda yastığınız yıllar boyunca sizinle kalacaktır. Bambu yastığımızı, diğer yastık türleri ile birlikte Penelope Bedroom'un uyku koleksiyonunda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.