sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Anti Alerjik Yastık

Sağlığınızı ve konforunuzu ön planda tutan Anti Alerjik Yastık koleksiyonumuz, Thermolite Clean özelliğiyle donatılmıştır. 

Yüksek teknolojili uyku ürünleri arasında yer alan Thermolite® lisanslı yastık dolgusu, kolay bakım sağlayan özel bir teknolojiye sahip. Bu özel dolgu malzemesi sayesinde ürünlerimizi defalarca 60ºC'de yıkayabilir ve hızlıca kurutabilirsiniz. 

Thermolite Clean özelliği ile yastıklarımız, mantar oluşumunu engelleyerek toz akarlarının yaşamasını önler. Ayrıca kulak-burun-boğaz hastalıklarına neden olan bazı bakterilerin üremesini de engeller.

Gece kafamızı koyduğumuz yastık ve üzerimize örttüğümüz yorganın temiz ve hijyenik olması, sağlıklı bir uyku deneyimi için vazgeçilmezdir. Thermolite® lisanslı yastıklarımızın içerisindeki boncuk elyaflar, uyku sırasında baş ve boyun bölgenize uyum sağlayarak, gerekli desteği sunar. Boncuklar birbirinden bağımsız olduğu için yastığınız ilk günkü gibi şeklini korur.

Sağlığınızı ön planda tutan, Thermolite Clean özelliğiyle donatılmış Anti Alerjik Yastık ürünlerimizi keşfedin ve sağlıklı bir uyku için hemen sipariş verin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.