sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Wooly Pure Saf İngiliz Yünü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN17YYOR0006EKR
5 Yorum
3.695,00 TL

%100 Saf İngiliz Yünü Dolgu

%100 Pamuk Kumaş

INTERIORS PURE NEW WOOL FILLING

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (5)
 • Woolly Pure Saf İngiliz Yünü Yorgan Battal Boy 220x240

  Penelope uyku ürünlerinde bulunan yorgan çeşitleri, birbirinden farklı ısı özelliğine sahip yorgan modelleri ile benzersiz bir uyku konforu sunuyor.
  Woolly Pure Yün Yorgan modelleri , Saf yeni İngiliz yününün ince yapısı ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu dört mevsim yaşamak isteyenlerin, Woolmark® sertifikalıözel yorganıdır.
  Yün; binlerce yıldır; geceleri konforlu, lüks ve huzurlu bir uyku için doğal ve geleneksel bir dolgu malzemesi olmuştur.
  Saf yünün doğallığını ve sıcaklığını özleyen, geleneksel dokunuşları tercih edenlerin yün yorgan satın alma tercihi Woolly Pure yün yorgan, %100 pamuk kumaşı ve % 100 saf yeni İngiliz yünü dolgusuna sahiptir.

  WOOLMARK ® SERTİFİKASI
  Woolmark® serifikalı ürünler katı kalite ve performans standartlarını karşılamalıdır. Yalnızca en iyi kalitede yünler, Woolmark ® markasını taşıyabilir. Penelope markalı Wooly Pure yün yastık ve yorganlarda %100 saf yeni İngiliz yünü kullanılmış ve Woolmark sertifikası almaya hak kazanmıştır.".

  SAF YÜN İLE SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR UYKU
  Sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlar.4 mevsim kullanıma uygundur.
  Havadaki nem içeriğini düzenler.
  Kesintisiz uyku konforu sağlar.
  Statik elektriği azaltır.
  Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.
  Hacmini ve dolgunluğunu korur.

  Sıcaklık : 10,5 TOG Sıcak
  Dolgu Malzemesi : %100 Saf Yeni İngiliz Yünü Dolgu 300 gr/m2
  Kumaş : %100 Pamuk Kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr
  %100 Saf İngiliz Yünü Dolgu
  %100 Pamuk Kumaş
  INTERIORS PURE NEW WOOL FILLING
 • Yıkama Talimatı

  Yün ürünün temizlenmesi gerektiğinde iki seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 40˚C sıcaklıkta, narin programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir. Renkli bir ürün olduğundan dolayı ağartıcı kullanılmamalıdır.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.