sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Wooly Pure Saf İngiliz Yünü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN17YYOR0006EKR
7 Yorum
5.645,00 TL

%100 Saf İngiliz Yünü Dolgu

%100 Pamuk Kumaş

INTERIORS PURE NEW WOOL FILLING

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (7)
 • Wooly Pure Saf İngiliz Yünü Yorgan Battal Boy: Doğanın Sağlıklı ve Konforlu Uykusu

  Penelope uyku ürünlerinin en özel yorgan modellerinden Wooly Pure Yün Yorgan, Saf yeni İngiliz yününün ince yapısı ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu yılın her dönemi yaşamak isteyenlerin, özel yorganıdır. Yatak odanızda bulunan yorgan modelleri arasında en yüksek kalite ve performansı sunan Wooly Pure Yün Yorgan, sizi doğal yünün dokusuyla sararak rahat bir uyku sunar.

  Saf yünün doğallığını ve sıcaklığını özleyen, geleneksel dokunuşları tercih edenlerin yün yorgan satın alma tercihi Woolly Pure yün yorgan, %100 pamuk kumaşı ve %100 saf yeni İngiliz yünü dolgusuna sahiptir. Yün, binlerce yıldır doğal ve geleneksel bir dolgu malzemesi olarak konforlu, lüks ve huzurlu bir uyku için kullanılmaktadır. Bu özelliği sayesinde, Wooly Pure Yün Yorgan, uyku sırasında sizi kesintisiz bir uyku konforuna kavuşturur.

  Wooly Pure Yün Yorgan, Woolmark® sertifikalıdır. Woolmark® sertifikalı ürünler, katı kalite ve performans standartlarını karşılamalıdır. Yalnızca en iyi kalitede yünler, Woolmark® markasını taşıyabilir. Penelope markalı Wooly Pure yün yastık ve yorganlarda %100 saf yeni İngiliz yünü kullanılmış ve Woolmark® sertifikası almaya hak kazanmıştır.

  Sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan Wooly Pure Yün Yorgan, 4 mevsim kullanıma uygundur. Havadaki nem içeriğini düzenler, statik elektriği azaltır ve zor yıpranır. Ayrıca, yıllar geçtikçe hacmini ve dolgunluğunu korur.

  Wooly Pure Saf İngiliz Yünü Yorgan, çift kişilik ebatlarda 220x240 cm ölçülerinde üretilmektedir. Dolgu malzemesi %100 Saf Yeni İngiliz Yünü Dolgu 300 gr/m2 ve kumaş %100 pamuk kumaştır.

  Doğanın sağlıklı ve konforlu uyku deneyimini keşfetmek isteyenler için Wooly Pure Yün Yorgan, Penelope uyku ürünlerinde sizleri bekliyor.

  Sıcaklık : 10,5 TOG Sıcak
  Dolgu Malzemesi : %100 Saf Yeni İngiliz Yünü Dolgu 300 gr/m2
  Kumaş : %100 Pamuk Kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr
  %100 Saf İngiliz Yünü Dolgu
  %100 Pamuk Kumaş
  INTERIORS PURE NEW WOOL FILLING
 • Yıkama Talimatı

  Yün ürünün temizlenmesi gerektiğinde iki seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 40˚C sıcaklıkta, narin programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir. Renkli bir ürün olduğundan dolayı ağartıcı kullanılmamalıdır.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.