sadsad x
asdasd
PENELOPE

Piume Pro Kaz Tüyü Topper 100x200

Ürün Kodu : PN16YUPD00011BEY
7 Yorum
12.345,00 TL
%100

Pamuk Kumaş

Üst 70 Gıdık Tüyü Dolgu

Alt %30 Gıdık Tüyü Dolgu

Üst %30 Sırt Tüyü Dolgu

Alt %70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (7)
 • Ürün Etiketleri

  Nefes Alabilir, Rahat ve Destekleyici

  Topper, piyasada bilinen adıyla yatak pedi veya uyku pedi, ekstra konfor için yatağınızın üzerinde kullanılan bir katmandır. Yün, elyaf ve kaz tüyü gibi çeşitli dolgularla üretilmektedirler. Daha fazla konfordan yatağınızın ömrünü uzatmaya kadar bir topper kullanmanın birçok faydası vardır.

  1. Yatağınızın ömrünü uzatır
  Topper, yatağınızdaki baskıyı azaltır ve ekstra koruma sağlar. Bu sayede yatağınızın hızlı bir şekilde yıpranmaz. Böylece yatağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  2. Ekstra konfor sağlar
  Yatağınız eskisi kadar rahat değilse, onu tekrar rahat hale getirmenin en iyi yolu bir topperdır. Gerçek yatağınızın üzerine koyduğunuz daha ince bir yatak gibi, mevcut yatağınıza yeni bir yaşam süresi verebilir. Yatağınızı yeniden yepyeni hissetmenizi sağlayacaktır.
  3. Yatağınızın hissini değiştirebilir
  Yatağınız biraz fazla sertse, daha yumuşak bir topper yatağınızın hissini yumuşatmaya yardımcı olabilir. Benzer olarak, yatağınızdan biraz daha fazla desteğe ihtiyacınız olduğunda da geçerlidir. Daha sert bir topper, aradığınız ekstra desteği sağlayabilir.
  4. Yatağınız temiz kalır
  Topperlar, toz ve kirin yatağınızın içine girmesini önler, bu da daha uzun süre temiz kalabileceği anlamına gelir.
  5. Çok yönlüdürler
  Yatağınızdan farklı olarak yatak üstlerini değiştirebilir veya kendinize göre çıkarabilirsiniz. Yaz aylarına yaklaşıyorsa ve sizin için fazla sıcaksa kaldırabilirsiniz, kışın tekrar takabilirsiniz. Topperı nasıl ve ne zaman kullanacağınız tamamen size özel

  Piume Pro Kaz Tüyü Topper 100x200

  1)Isıyı Dengeler
  Kaz tüyü son derece yumuşaktır ve siz uyurken vücut ısınızı düzenler. Bu, bütün gece 'tam doğru' sıcaklıkta kalabileceğiniz anlamına gelir. Uzun bir günün ardından doğal topperlar ile sağlıklı bir uyku uyuyabilir ve yenilenmiş hissederek uyanabilirsiniz.
  2)Uzun Ömürlü
  Kaz tüyü ürünleri doğru kullandığınız sürece uzun süre kullanabilirsiniz.
  3)Sağlıklı
  NOMITE® sertifikalıdır, kumaşlar toz tutmaması ve tüy çıkarmaması için özel üretilmiştir. Toz akarların içeri girmesi astımı olanlar için uygun hale getirir.

  Piume pro kaz tüyü topper (uyku pedi), kaz tüyünün rahatlığını yatağınıza getirirken 7,5 cm körüğü ile sizlere ekstra bir konfor sunar. Tamamen doğal, sağlıklı ve yumuşacık tüylerden tasarlanan kaz tüyü yatak pedi modelleri, uykudan çok daha fazlasını isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Kaz tüyü uyku pedi; sağlıklı, kusursuz bir uyku ortamı için üstün özelliklere sahip kaz tüyü dolgusunun yumuşaklığı ve körüklü yapısı ile yatak ile kullanıcı arasında eşsiz bir rahatlık sağlar. Kaz tüyü yatak pedi ürününde birinci kalite kaz tüyü kullanılmıştır. Özel dolgusu ile homojen bir dağılım gösterir. Kaz tüyü higroskopik özelliği ile ortamdaki ısı ve nemi dengeler yani en kısa anlatımıyla ortamdaki nemi emer.


  CLASS I
  KAZ TÜYÜ:

  CLASS I kalitede kaz tüyü kullanılmıştır.

  Kutu kaset dolgusu ile homojen bir dağılım gösterir.

  7,5 cm körüğü ile yatak ile kullanıcı arasında bir konfor bölgesi oluşturur.

  Kaz tüyü “Higroskopi” özelliğine sahiptir.

  Isı ve nem dengeleyicidir.

  Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.

  En hafif dolgu maddesidir.

  Doğal, sağlıklı ve yumuşaktır.

  Yıkanabilir.

  Dolgu Malzemesi: %100 kaz tüyü dolguludur. ÜST: %70 Gıdık Tüyü + %30 Sırt Tüyü ALT: %30 Gıdık Tüyü + %70 Sırt Tüyü

  Kumaş: %100 Pamuk Kumaş

  Ebat ve Gramaj: 100x200+7,5cm, 5.550gr,

 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.