sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Kaz Tüyü Yorgan Modelleri

Kaz tüyü yorgan modellerinde, sıcaklığı ve dolgu malzeme oranları farklı modeller bulunmaktadır.

Bronze Kaz Tüyü Yorgan: %100 CLASS1 kaz tüyü dolgusu ile orta sıcaklıkta bir uyku sunar. 

Dove Kaz Tüyü Yorgan: %100 kaz tüyü dolgusu ve serin havalarda kullanıma uygun sıcaklık seviyesiyle öne çıkar.

Gold Kaz Tüyü Yorgan: %100 kaz tüyü dolgusu ve %90 gıdık, %10 sırt tüyü oranıyla, serin havalarda kullanım için idealdir. 

Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan: %100 kaz tüyü dolgusu ve yüksek sıcaklık seviyesi ile çok sıcak havalarda bile rahat bir uyku sağlar.

Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan: %100 kaz tüyü dolgusu ve Outlast® lisanslı Greeley kumaş ile sıcaklık dengesini koruyarak konforlu bir uyku sunar. 

Tüm modeller, %100 pamuk ve tüy geçirmez "down proof" kumaş kullanılarak üretilmiştir.

Eğer siz de rahat ve konforlu bir uyku için en iyi kaz tüyü yorganı arıyorsanız, kaz tüyü yorgan kategorisindeki farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Her model, yüksek kaliteli malzemelerle üretilerek uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Doğal kaz tüyü dolgusu sayesinde konforlu ve rahat bir uyku deneyimi için kaz tüyü yorganları tercih edin!

Kaz tüyü yorgan fiyatları

Kaz tüyü yorganların özelliklerine göre değişim göstermektedir. Yorganın ölçülerine, tog değerine, kumaşına, gıdık ve sırt kaz tüyü dolgu malzeme oranına bağlı olarak değişim göstermektedir.

Penelope Bedroom Kaz tüyü yorganlarının kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. %100 Kaz tüyü dolgulu yorgan koleksiyonumuz, farklı ağırlık, kalınlık ve ısıtma özellikleriyle herkesin ihtiyacına uygun seçenekler sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaz tüyü yorgan nasıl yıkanır?

30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.

Kaz tüyü yorganlar hangi mevsimlerde kullanılır?

Doğal kaz tüylerinin nefes alabilen özellikleri, yorganınızı her mevsim kullanım için ideal hale getirir. Ortamda bulunan fazla nemi emen, kullanılmadığında geri bırakan “ Higroskopi” özelliği ile benzeri olmayan ısı ve nem dengeleyicidir.

Kaz tüyü yorgan kaç TOG olmalı?

TOG değeri kısaca ısı değeri olarak tanımlanabilir.

Penelope Bedroom yorganlarında TOG ölçekleri 6,5 TOG (en soğuk) ile 13,5 TOG (en sıcak) arasında değişir. Yazın yorgansız uyuyamayanlar için 6,5 TOG’luk yorganlar idealdir. 10.5 TOG veya üstü kış için idealdir. Yorganlarını yazlık yorgan ve kışlık yorgan olarak ayırmak istemeyenler için 10,5 TOG yorgan almak iyi bir çözüm olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.