sadsad x
asdasd
PENELOPE

Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik 195x215

Ürün Kodu : PN23YYOR0002BEY
0 Yorum
5.795,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Çift Kişilik Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan

  Çift Kişilik Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom'un özenle tasarladığı bir üründür. Bahar aylarının orta/ılık havalarında, yatağınızda size sıcak ve rahat bir uyku deneyimi sunar. Yorganın dolgusu %30 oranında birinci sınıf kalite özellikli gıdık kaz tüyü ve %70 sırt tüyü karışımından oluşur. Bu sayede, yorganın dolgusu hafif olduğu halde sizi sıcak tutar.

  Bronze Kaz Tüyü Yorgan'ın 8,5 TOG ısıtma derecesi, baharlık havalar için idealdir. Yorganın kumaşı %100 pamuklu Nomite lisanslı kumaştır ve tüy geçirmez "down proof" özelliklidir. Bu özelliği sayesinde, yorganın içindeki tüylerin dışarı çıkmasını engelleyerek, yorganın ömrünü uzatır ve ev tozu akarları, bakteri ve mantar oluşumunu engeller.

  Bronze Kaz Tüyü Yorgan, çift kişilik ve 195x215 cm boyutlarındadır.Çift kişilik bir yatak için idealdir. Hafif yapılı olması ile de yatağınızın rahatlığını artırır.

  Bronze Kaz Tüyü Yorgan'ın dolgusunda kullanılan gıdık kaz tüyleri, sıcaklığı koruyarak doğal bir yalıtım sağlar. Yorganın kumaşı ise yumuşak dokusuyla size lüks bir his yaşatır. Tüm bu özellikleri ile Bronze Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom'un kalitesini yansıtmaktadır.

  Eğer siz de rahat bir uyku deneyimi arıyorsanız, Çift Kişilik Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan'ı denemelisiniz. Sizi sıcak tutan, doğal ve yumuşak dokusuyla size rahat bir uyku sağlar. Hemen satın alarak, uyku kalitenizi artırabilirsiniz.

  Sıcaklık:8,5 TOG Orta / Ilık
  Dolgu malzemesi:%100 CLASS1 kaz tüyü dolguludur. %30 gıdık, %70 sırt tüyü.
  Kumaş:%100 pamuk, NOMITE, tüy geçirmez " down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj:155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr. 300 gr/m2
  %100 Pamuk Kumaş
  %30 Gıdık Tüyü Dolgu
  %70 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.