sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik

Ürün Kodu : PN16KYOR0027BEY
1 Yorum
12.345,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • Çift Kişilik Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan 

  Penelope Bedroom uyku ürünleri, benzersiz uyku konforu için farklı ağırlık, kalınlık ve ısıtma özellikleri sunar. Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom yorgan koleksiyonunun en değerli ürünlerinden biridir. Dolgusu %90 oranında birinci sınıf kalite gıdık kaz tüyü içerir. Bu tüyler, yorgana hacim ve yumuşaklık verir. %10 sırt kaz tüyü ise yorgana dolgunluk ve istenen ağırlığı sağlar.

  Yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Kumaş üzerindeki özel dikişi ve deseniyle Innovia yastık ve yorganlar, çeyizlik olacak kadar çekici ve albenili hale getirilmiştir. Nomite lisanslı kumaş içeriğindeki tüyleri dışarı çıkarmaz ve ayrıca üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan, %100 kaz tüyü dolgulu olup, %90 gıdık, %10 sırt tüyü içerir. Bu sayede, yorgan sıcaklığı 13,5 TOG'dur ve çok sıcak bir uyku sağlar. Ayrıca, yorganın ebatı 195x215 cm'dir çift kişilik yataklar için ideal genişliktedir.

  Çift Kişilik Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan , sadece kaliteli bir uyku sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yatak odanızın şık bir dekorasyon öğesi de olabilir. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olan bu yorgan, uzun yıllar boyunca size konforlu bir uyku deneyimi sunacaktır. Penelope Bedroom olarak, müşterilerimizin konforu ve kaliteli ürünlere erişimi bizim önceliğimizdir. Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik'i tercih ederek, uyku konforunuzu artırabilirsiniz. Şimdi satın alın ve el yapımı yorganın keyfini çıkartın!


  Sıcaklık : 13,5 TOG Çok Sıcak
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolgudur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 833 gr, 195x215 cm,1048 gr, 220x240 cm,1320 gr, 250 gr/m2 dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.