sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN20YYOR0052BEY
1 Yorum
6.795,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%70 Gıdık Tüyü Dolgu

%30 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • Ürün Etiketleri

  Battal Boy Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan 

  Penelope Bedroom'un Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorganı, beyazın şık ve zarif duruşundan vazgeçmek istemeyenler için ideal bir uyku ürünüdür. Doğal ve sağlıklı kaz tüyünden yapılan yorgan, bahar aylarında serin ve rahat bir uyku deneyimi sunar. 

  Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom'un en hafif ürünlerinden biridir ve dolgusu %70 oranında birinci sınıf kalitede gıdık kaz tüyü içerir. Buna rağmen ürün hafif olup, yaz ve bahar aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

  Yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu kumaş, içerisindeki tüyü dışarı çıkarmazken, üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez. Bu sayede uyku esnasında sağlık sorunları ile karşılaşma riski azalır.

  Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, 220x240 cm ölçülerindedir. Çift yatak ve daha geniş yataklar için yeterli ebatlara sahiptir. Sıcaklık derecesi 6,5 TOG'tur. Bu özellikleri ile serin bir yorgan olup, sıcaklığı ideal seviyede tutar. Ürün, %100 kaz tüyü dolgulu olup, %70 gıdık ve %30 sırt tüyü içerir. Bu özellikleri ile yorganın uzun ömürlü kullanımı garanti edilir.

  Penelope Bedroom Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorganı, sizin için en uygun uyku deneyimini sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Şimdi hemen satın alın ve rahat, sıcacık ve sağlıklı bir uyku deneyimine adım atın!

  Sıcaklık : 6,5 TOG Serin.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %70 gıdık, %30 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk, tüy geçirmez "down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 533 gr 195x215 cm, 670 gr 220x240 cm, 844 gr. 160 gr/m2 dolgulu
  %100 Pamuk Kumaş
  %70 Gıdık Tüyü Dolgu
  %30 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.