sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
%25
PENELOPE BEDROOM

Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN20YYOR0055BEY
2 Yorum
7.445,00 TL
5.583,75 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (2)
 • Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy: En Hafif ve Serin Uyku Deneyimi

  Penelope Bedroom, sunduğu benzersiz uyku ürünleri ile konforunuzun peşindedir. Penelope Bedroom Gold Kaz tüyü yorganı, Penelope yorgan koleksiyonunun en hafif ürünlerinden biridir. Bu yorgan, %90 oranında birinci sınıf “gıdık” kaz tüyü ile doludur ve kaliteli dolgusu sayesinde hafiftir. 6,5 TOG ısıtma derecesi ile serin bir yorgandır ve yaz ve bahar aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

  Bu muhteşem yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Nomite lisanslı kumaş, içerdiği tüyleri dışarı çıkarmaz ve üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna izin vermez. Bu özellik, yorganın temizliği ve hijyeni için son derece önemlidir.

  Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü yorganın dolgu malzemesi %100 kaz tüyüdür. %90 gıdık ve %10 sırt tüyü ile dolu olan yorgan, sırtınızın ve vücudunuzun tamamının rahatça dinlenmesine olanak sağlar. Yorganın ebat ve gramajı 220x240 cm'dir standart çift kişilik yorganlardan daha geniş yorgan arayanlar için idealdir..

  Yorganın serinliği, hafifliği, yumuşaklığı ve hijyenik özellikleri sayesinde Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, sıcak yaz gecelerinde mükemmel bir uyku deneyimi sunar. Siz de Penelope Bedroom Gold Kaz tüyü yorganı ile benzersiz bir uyku deneyimi yaşayın. Hemen sipariş verin ve uyku konforunun keyfini çıkarın!

  Sıcaklık : 6,5 TOG Serin.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk, tüy geçirmez "down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 400 gr 195x215 cm, 503 gr 220x240 cm, 634 gr. 120 gr/m2 dolgulu
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.