sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal

Ürün Kodu : PN20YYOR0065BEY
0 Yorum
12.495,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal 

  Penelope Bedroom Gold Kaz tüyü yorgan, hafifliği ve kalitesiyle öne çıkan Penelope yorgan koleksiyonunun en özel ürünlerinden biridir. Ürünün dolgusu, %90 oranında birinci sınıf gıdık kaz tüyü ve %10 sırt tüyü ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede, yorganın dolgusu tamamen kaz tüyü ile doldurulmasına rağmen, çok daha hafif bir yapı elde edilmiştir. Gold yorgan yaz ve bahar aylarında ideal bir ısı deneyimi sunar.

  Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, serinletici bir etki sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yorganın sıcaklık derecesi 6,5 TOG olup, sıcaklığı ayarlamak için en uygun derecedir. Bu sayede, sıcak havalarda rahatça kullanabilirsiniz. Yorganın kumaşı %100 pamuk ve tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslıdır. Bu özellikleri sayesinde, yorganın içindeki tüyler dışarı çıkmazken, ev tozu akarı, bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  X Battal Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan büyük boyutu ile de dikkat çekmektedir. 240x260 cm ölçülerindeki yorgan, yatakta daha geniş bir alanı kaplar ve daha konforlu bir uyku deneyimi sunar. Ürün, kaliteli malzemeleri ve özenli işçiliğiyle uzun ömürlü bir kullanım sunar.

  Siz de X Battal boy Gold 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan ile yatağınızda en rahat uyku deneyimini yaşayabilirsiniz. Yumuşak ve kaliteli yapısı, hafifliği ve serinletici etkisiyle yaz ve bahar aylarında vazgeçilmez bir ürün haline gelecek. Hemen sipariş verin ve kaliteli uyku deneyiminin keyfini çıkarın!

  Sıcaklık : 6,5 TOG Serin.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk, tüy geçirmez "down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 400 gr 195x215 cm, 503 gr 220x240 cm, 634 gr. 120 gr/m2 dolgulu
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.