sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Gold 13,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal

Ürün Kodu : PN16KYOR0024BEY
0 Yorum
16.895,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Gold 13,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal 

  Penelope Bedroom Gold kaz tüyü yorgan, kalitesi ve konforuyla Penelope Bedroom yorgan koleksiyonunun en özel ürünlerinden biridir. %90 oranında birinci sınıf gıdık kaz tüyü ve %10 sırt kaz tüyü dolgusuyla yorgan, maksimum dolgunluğu ve istenen ağırlığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

   Yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan üretilmiştir. Bu sayede kumaş, tüylerin dışarı çıkmasına engel olurken, ev tozu akarlarına (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Gold 13,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal, soğuk kış gecelerinde sıcaklık ve konfor sunar. %100 kaz tüyü dolgusu, gıdık kaz tüyünün hacimli ve yumuşak dokusunu, sırt kaz tüyünün ise dolgunluğunu bir araya getirerek yorganı adeta bir bulut gibi hafif ve yumuşak kılar. 13,5 Tog sıcaklık seviyesiyle de oldukça sıcak bir uyku deneyimi sunar.

  Yorganın boyutları, King Size 240x260 cm olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, yatak üzerinde geniş bir alanı kaplar ve eşit miktarda sıcaklık sağlar. Gold 13,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan X Battal, kaliteli malzemeleri, özel dolgu teknolojisi ve yenilikçi kumaşıyla, yatak odanızda şık bir görünüm sunar ve rahat bir uyku sağlar.

  Siz de Penelope Bedroom Gold Kaz Tüyü Yorgan’ı tercih ederek, yatak odanızda lüks ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Hemen sipariş verin ve kaliteli uyku deneyimine adım atın!

  Sıcaklık : 13,5 Tog, Çok Sıcak.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 833 gr 195x215 cm,1048 gr 220x240 cm,1320 gr 240x260 cm 1584 gr
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.