sadsad x
asdasd
PENELOPE

Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy 220x240

Ürün Kodu : PN23YYOR0003BEY
0 Yorum
7.095,00 TL
5.676,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Battal Boy Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan

  Battal Boy Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom uyku ürünlerinin en özel yorgan koleksiyonu içerisinde yer alan baharlık bir üründür. Tamamı pamuklu kumaşlardan üretilmiş olan yorgan, tüy geçirmez "down proof" özelliği ile de kullanıcıların konforunu artırmaktadır. Ayrıca NOMITE lisansı sayesinde ev tozu akarlarının, bakteri ve mantarın oluşumlarının da önüne geçmektedir.

  Dolgusunda bulunan %30 oranındaki birinci sınıf kalitedeki gıdık kaz tüyleri sayesinde ürün hafiftir ve orta ılık bir uyku hissi sunmaktadır. 8.5 TOG ısıtma derecesi ile de bahar aylarında ideal bir uyku ortamı yaratır. %70 sırt tüyü ile de desteklenen dolgu malzemesi, kullanıcılara benzersiz bir uyku deneyimi yaşatmaktadır.

  Ürünün ebatları 220x240 cm’dir. Bu özelliği ile çift kişilikten daha geniş yataklara ve kullanıcıların tercih ettikleri geniş alana uyum sağlar. 

  Siz de Battal Boy Bronze 8.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan'ın benzersiz uyku konforunu keşfetmek isterseniz, hemen sipariş verebilir ve kaliteli uyku deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.


  Sıcaklık:8,5 TOG Orta / Ilık
  Dolgu malzemesi:%100 CLASS1 kaz tüyü dolguludur. %30 gıdık, %70 sırt tüyü.
  Kumaş:%100 pamuk, NOMITE, tüy geçirmez " down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj:155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr. 300 gr/m2
  %100 Pamuk Kumaş
  %30 Gıdık Tüyü Dolgu
  %70 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.