sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN19KYOR0055BEY
0 Yorum
14.945,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Battal Boy Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan  

  Penelope Bedroom Innovia el yapımı kaz tüyü yorgan, yüksek kaliteli Penelope Bedroom yorgan koleksiyonunun en özel ürünlerinden biridir. Bu yorganın dolgusu, %90 oranında birinci sınıf gıdık kaz tüyü içermektedir. Gıdık kaz tüyleri, yorganın hacmini ve yumuşaklığını arttırırken %10 sırt kaz tüyleri ise yorganın dolgunluğunu ve istenen ağırlığını sağlar.

  Kumaşı, %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu özel kumaş sayesinde, yorganın dolgusundaki tüyler dışarı çıkamaz. Ayrıca, kumaş üzerinde ev tozu akarlarına (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez. Innovia yastık ve yorgan çeyizlik olarak kullanılabilecek kadar çekici ve albenili desenli bir kumaşa sahiptir.

  Innovia El Yapımı Yorgan, 13,5 TOG sıcaklık derecesi ile çok sıcak bir uyku deneyimi sunar. Dolgu malzemesi, %100 kaz tüyüdür. %90 gıdık ve %10 sırt tüyleri ile dolu olan bu yorgan, sağlıklı ve doğal bir uyku ortamı sunar.

  Yorganın ebatları 220x240 cm'dir ve Battal Boy özelliği ile rahat ve geniş bir uyku alanı sunar. Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan, kaliteli malzeme kullanımı ve özenli el işçiliği ile üretilmiştir.

  Siz de Innovia El Yapımı Kaz Tüyü Yorgan’ın  kalitesini ve rahatlığını keşfetmek istiyorsanız, hemen sipariş verin ve doğal ve sağlıklı bir uyku deneyiminin keyfini çıkarın!


  Sıcaklık : 13,5 TOG Çok Sıcak
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolgudur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 833 gr, 195x215 cm, 1048 gr, 220x240 cm, 1320 gr, 250 gr/m2 dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.