sadsad x
asdasd
PENELOPE

Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy

Ürün Kodu : PN16YYOR00023BEY
0 Yorum
15.945,00 TL
%100

Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

%100 Outlast® Kumaş

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy

  Penelope Bedroom koleksiyonunun lisanslı teknoloji kullanan ürünlerinden biri olan Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy, kaliteli gıdık kaz tüyü dolgusu ve özel Greeley kumaşı sayesinde diğer yorganlardan ayrışmaktadır.

  Bu ürün %90 oranında birinci sınıf  gıdık kaz tüyü barındırır. 10,5 TOG sıcak ısıtma değerine sahiptir. Ayrıca içerisinde yer alan Outlast teknolojisi sayesinde, ortamdaki ısıyı dengede tutarak uyku mikro iklimini hep istenilen ısıda tutmayı sağlar. Bu teknoloji, Nasa tarafından astronot kıyafetleri için geliştirilmiştir ve kumaş üzerindeki "Thermocules" adı verilen kapsüller sayesinde fazla ısıyı absorbe ederek ortamın ısısını dengeler. Ortam serinleyince ise kapsüller absorbe ettikleri ısıyı geri vererek yine ısı dengesini sağlarlar. Bu sayede üşüme ya da terleme sorunlarını minimize eder.

  Yorganın dış kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan yapılmıştır. Bu kumaş, içeriğindeki tüyü dışarı çıkarmaz ve üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy, rahat bir uyku için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünün ebatları 220x240 cm'dir. Geniş olmasıyla gece rahat bir uyku sunar.  Yorganın sıcaklık değeri 10,5 TOG'dur. İç kılıfı ise Outlast® lisanslı Greeley kumaştan yapılmıştır.

  Siz de Thermy Outlast Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Battal Boy ile rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünü hemen satın alarak, sıcak ve konforlu bir uyku için ilk adımı atabilirsiniz.

  Sıcaklık:10,5 TOG Sıcak .
  Dolgu malzemesi:%100 kaz tüyü. %90 gıdık %10 sırt tüyü
  Kumaş:%100 pamuk down-proof tüy geçirmez kumaş. İç kılıf Outlast® lisanslı Greeley kumaş.
  Ebat ve Gramaj:155x215 cm, 667 gr, 195x215 cm, 839 gr, 220x240 cm, 1056 gr
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir.
  Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz. Ağartıcı ve yumuşatıcı kullanılmamalıdır. Sıvı deterjan tercih edilmelidir.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.