sadsad x
asdasd
PENELOPE

Dove Soft Kaz Tüyü Yastık 50x70

Ürün Kodu : PN20YYAS0011BEY
0 Yorum
2.295,00 TL

Yüzüstü Yatış

%100 Pamuk Kumaş

Gıdık Tüyü Dolgu

Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Dove Soft Kaz Tüyü Yastık 50x70 - Yenilenmiş Bir Uyku Deneyimi

  Her yeni güne yenilenmiş bir şekilde uyanmak için tasarlanan özel yastık çeşitlerimizle sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik edin. Uyku dilini en iyi bilen olarak, Penelope Bedroom Dove Soft Kaz Tüyü Yastık, koleksiyonumuzun en değerli ürünlerinden biridir.

  Kaz tüyü, bilinen en sağlıklı, uzun ömürlü ve benzersiz konforlu dolgu malzemesidir. Aynı zamanda higroskopik bir özelliğe sahiptir, yani ısı ve nem dengesini sağlar. Kaz tüyü, doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşaktır. Gıdık tüyü ve sırt tüyü olmak üzere iki farklı şekli bulunur. Gıdık tüyü dolgu malzemesi olarak güçlü bir ısı yalıtımı sağlarken yastığa hacim ve dolgunluk kazandırır. Sırt tüyü ise dayanıklı bir kabarıklık sağlar ve başın yastığa gömülerek destek almasını engeller

  Bu yastığın üst dolgusu, %70 oranında gıdık kaz tüyüyle doldurulmuştur. Gıdık kaz tüyü, yastığa hacim ve yumuşaklık katarak size üstün bir konfor sunar. %30 oranında da sırt kaz tüyü kullanılmıştır. Başınızın altında yükseklik yaratır ve sırt üstü uyuma pozisyonuna uygun bir şekil almasını sağlar.

  Yastığın kumaşı %100 pamuktan yapılmıştır ve tüy geçirmez özellikli "down proof" Nomite lisanslı bir kumaştır. Bu özel kumaş, içeriğindeki tüylerin dışarı çıkmasını engellerken ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Dove Soft Kaz Tüyü Yastık 50x70, her gün sizi yenileyen bir uyku deneyimi için mükemmel bir seçimdir. Hafif, yumuşak ve konforlu yapısıyla sizi rahatlatırken, kaz tüyünün benzersiz özellikleri sayesinde vücudunuzun doğal ısısını korur. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu yastık, uzun ömürlü bir uyku arkadaşıdır. Şimdi satın alın ve uyku dünyanızı geliştirin.

  Yatış Biçimi : Yüz üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Class 1 kalitede kaz tüyü dolguludur. Üst kısım%70 gıdık, %30 sırt tüyü, alt kısım %30 gıdık tüyü, %70 sırt tüyü dolgu
  Kumaş : %100 pamuk Nomite özellikli tüy geçirmez (down proof) kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 600 gr
  Yüz Üstü Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  Gıdık Tüyü Dolgu
  Sırt Tüyü Dolgu
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.