sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

Dove 6,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Tek Kişilik

Ürün Kodu : PN20YYOR0050BEY
0 Yorum
4.295,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%70 Gıdık Tüyü Dolgu

%30 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri
  Dove 6.5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Tek Kişilik 155x215
  Beyazın şık ve zarif duruşundan vazgeçmeyenlerin sağlıklı ve doğal kaz tüyü yorganı, Bahar ayları için ideal.

  Penelope Bedroom uyku ürünlerinde bulunan yorgan çeşitleri, birbirinden farklı ağırlık, kalınlık ve ısıtma özellikleri ile benzersiz bir uyku konforu sunar Penelope Bedroom Dove 6,5 Tog Kaz tüyü yorgan Penelope yorgan koleksiyonunun en hafif ürünlerinden biridir. Dolgusu %70 oranında Class 1 özellikli gıdık kaz tüyü barındırır. Ancak ürün 160 gr/m2 dolgusu ile hafiftir. 6,5 TOG ısıtma derecesi ile serin bir yorgandır ve yaz ve bahar aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Yorganın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştır. Nomite lisanslı bu kumaş içeriğindeki tüyü dışarı çıkarmadığı gibi üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  KAZ TÜYÜNÜN ÖZELLİKLERİ :

  Kaz tüyü bilinen en sağlıklı, uzun ömürlü ve konforlu dolgu malzemesidir.
  Higroskopi özelliğine sahiptir. Isı ve nem dengeleyicidir. Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.
  En güçlü ısı yalıtımı sağlayan dolgu maddesidir. Doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşaktır.
  Kaz tüylerinin gıdık tüyü ve sırt tüyü olarak 2 şekli vardır: Gıdık tüyü dolgu malzemesi olarak güçlü bir ısı yalıtımı sağlarken ürüne hacim ve dolgunluk kazandırır. Sırt tüyü ise içinde bulunduğu ürüne kabarıklık sağlar.

  Sıcaklık : 6,5 TOG Serin.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %70 gıdık, %30 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk, tüy geçirmez "down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 533 gr 195x215 cm, 670 gr 220x240 cm, 844 gr. 160 gr/m2 dolgulu
  %100 Pamuk Kumaş
  %70 Gıdık Tüyü Dolgu
  %30 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.