sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x90

Ürün Kodu : PN19YYAS0002BEY
0 Yorum
1.625,00 TL

Sırtüstü Yatış

%100

Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x90: Doğallığın ve Konforun Buluşması!

  Uyku, gün boyunca enerji toplamamızı sağlayan önemli bir unsurdur. Bu nedenle, Penelope Bedroom olarak size en doğal ve rahat uyku deneyimini sunmak için Bronze Kaz Tüyü yastığı geliştirdik.

  Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x90, "Higroskopi" özelliğine sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu özelliği sayesinde ısı ve nem dengesini sağlar. Ortamdaki nemi emer ve kullanılmadığında geri bırakır. Bu sayede her zaman kuru ve ferah bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda, kaz tüyünün doğal yapısı, yastığın hafif ve yumuşak olmasını sağlar. Size bulutların üzerinde uyuyormuş hissi verir.

  Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x90, %100 kaz tüyü dolgusuyla üretilmiştir. Dolgunun %30'u gıdık tüylerinden, %70'i ise sırt tüylerinden oluşur. Bu özel dolgu malzemesi, yüksek kalitede ve doğal bir uyku deneyimi sunar. Yastığın dış kumaşı ise %100 pamuk kumaştan yapılmıştır, böylece yumuşak bir temas sağlar.

  Bronze Kaz Tüyü Yastık, sırt üstü yatış biçimi için idealdir. Baş ve boyun bölgenizde mükemmel destek sağlar ve vücudunuzun doğru hizalanmasını destekler. 50x90 cm ebatları ve 1200 gram ağırlığıyla normal yastık boyutlarından daha geniş bir alan sağlar.

  Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x90 ile uyku deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Geniş yastıkta yatmanın tadını çıkarın. Doğallığın ve konforun buluştuğu bu yastıkla her gece huzurlu bir uyku geçireceksiniz. Şimdi sipariş verin ve yüksek kaliteli uyku konforunu keşfedin!

  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %30 gıdık, %70 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x90 cm, 1200 gr
 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.