sadsad x
asdasd
PENELOPE

Penelope Berkeley Hand Made Yatak 180x200

Ürün Kodu : PN22KYTK0003BEY
0 Yorum
45.895,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • PENELOPE BERKELEY HAND MADE YATAK 180x200

  Rafine Uykunun Eksiksiz Tanımı

  Kusursuz bir uykunun ayrıcalığına olan inancımız; petek dizilim yay sisteminin çift katlı kullanımı ile yüksek kaliteye sahip doğal dolgu malzemelerini bir araya getirmiştir.

  Berkeley; Leggett&Platt’in özel üretim petek dizilim yay sistemi 15 cm Nested Spring ve 8 cm Calico Spring çift kat yay ile desteklenmiştir.

  Omurganızı ideal şekilde destekleyen bal peteği şeklindeki yay dizilimi ile yayın sağladığı ekstra denge hissedilir. Yayın bu özel dizilimi kaslarınızın rahatlamasını sağlarken uykunuzun bölünmesine izin vermez. Calico yaylarında mevcut olan «Active Support» sistemi vücudunuzun hareketlerine birebir cevap vererek uykunuzda yer çekimine karşı size tam destek sağlar.

  Sadece doğal malzemeler ile hazırlanmış olan iç katmanlarında; İngiliz yünü, organik pamuk ve kauçuk ağacından elde edilen doğal latex bulunur. Bu doğal katmanların üstün nem kontrolü gece boyunca değişen vücut sıcaklığınızı dengeler ve ideal uyku ortamını size sunar.

  EL EMEĞİ İLE DOĞA İÇ İÇE

  Bizim için sadece doğal dolgu malzemelerine sahip olmak bir yatağı benzersiz kılmaya yetmezdi. Uyku konforunuzun garantisi olan yay sistemi; yatağınızın kimliği ve mükemmelliğini ayrıcalıklı sunan en değerli materyaldir.

  Yüzyıllardır aynı gelenekte dünyanın en iyi yatak yaylarını üreten dünya lideri Leggett&Platt  firmasının Penelope için ürettiği NEsted Spring yaylar özel bir formülle hazırlanmıştır. Bu yaylar, el dikimi ile birleştirilen doğal pamuk keselerin içerisine yerleştirilmiştir. Geleneksel çelik işçiliğinin sağladığı güç ve yumuşaklık dengesiyle, sıradan yaylardan ayrışmaktadır. Yayların içine yerleştiği keselerin dahi pamuk olması bizim doğala olana tutkumuzdandır. Yayların pamuk keselerde kullanımı da yine bir ilktir.

  • Yatağın ana gövdesini oluşturan yaylar yatan kişiyi yer çekimine karşı destekleyerek neredeyse ağırlıksız hissi vermektedir.
  • Yaylardaki “Active Support” sistemi vücudun her hareketini hissetmekte ve ona karşı birebir destek sağlamaktadır.
  • Pamuk keseler “Sleep Cool” özelliği ile benzerlerinden %28 daha fazla hava geçirgenliğine sahiptir, sıcaklık ve nem oranını ideal seviyede tutar.
  • Çelik yaylar pamuk keseler içerisinde özgürdür. Bu özellik eşlerin hareketlerinin birbirlerini rahatsız etmesini engellenmektedir. Yay sisteminin mükemmelliği; sadece kullanılan yay sayısıyla değil yayların özellikleri ve dizilimine de bağlıdır. 19. Yüzyıldan bugüne yüksek kalite ve uzmanlık ile yay üreten Leggett&Platt’in, Penelope’ye özel ürettiği Nested Spring yay kombinasyonu kullanılmıştır.

   

  Saf İngiliz Yünü

  Geleneksel Woolmark lisanslı saf yeni İngiliz yünü eşi olmayacak oranda cömertçe kullanılmıştır. Yatağınızdaki sıcaklığı ideal seviyede tutan, vücut ısınıza uyum sağlayıp, nefes alabilen, mükemmel yumuşaklıkta dünyanın en doğal izolasyon malzemelerindendir.

  Organik Pamuk

  Kusursuzlukla sunduğumuz sağlıklı uykunun önemli bileşenlerinden biri de özel seçilmiş organik pamuktur. Pamuğun doğal ve sağlıklı dokusundan en yüksek faydayı sağlayacağınız bu özel organik pamuk oldukça hassas ve detaylı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Gece boyunca uyku konforunuzu koruyacak yüksek emici özelliği ve nefes alan doğal yapısı ile sizi nemden korur.

  Doğal Latex

  Kauçuk ağacının sütünden elde edilen mucize... Nefes alabilen yapısıyla uyku esnasında vücut basıncını dağıtmaya destek, kendine özgü hava kanallarına sahiptir. Isı ayarını dengeleyerek koku, mantar ve akarların oluşumunu önler.

  Mükemmel Kumaşlar

  Doğal malzemeler ve yetenekli işçilikle üretilen el yapımı yataklarımız, özel dokunan doğal kumaş seçkisine sahiptir. Kayın ağacından üretilen viskoz ise yumuşacık tuşesi, yüksek nem transferi ten ile en uyumlu doğal kumaştır.

  Berkeley Yatak modelleri, 31 cm yüksekliğindedir.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.