sadsad x
asdasd
haziran-kampanya.jpg (25 KB)
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Uyku Pedleri

Uyku pedi, rahatlık vaadini benzersiz bir uyku konforu ile yatağa farklı bir boyut kazandıran yenilikçi bir uyku ürünüdür.

Uyku Pedi Modelleri

Uyku ürünleri uzmanlığımız ile özel olarak tasarlanan Penelope uyku pedi modelleri, hem kaz tüyünün doğallığını hem de kusursuz bir uyku keyfini evinizde yaşatıyor. Körüklü yapıları sayesinde, yatakla kullanıcı arasında eşsiz bir konfor bölgesi oluşturan yatak pedi alternatifleriyle yatağınızı kusursuz bir konfor ortamına çevirebilirsiniz. %100 doğal kaz tüyünden oluşan, farklı kalınlık ve ölçülere sahip Piume Classic, Piume Tube ve Piume Pro yatak pedi modelleri ile kaliteli, rahat ve doğallığı kusursuz bir şekilde yaşayın. Birinci kalite kaz tüyünden özel olarak hazırlanmış yatak pedi modelleri, uykudan çok daha fazlasını isteyenlere ideal konfor ve koruyucu ped özelliğini sunmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve en iyi uyku pedi markası Penelope, sağlıklı ve kaliteli uykuya sahip olmanız için herkesin ihtiyacına karşılık verecek uyku pedi fiyatları, ile doğal uyku keyfi için sizleri bekliyor.

DAHA UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM İÇİN ALEZ MODELLERİ

Sağlıklı ve kusursuz bir uyku ortamı, daha uzun ömürlü uyku ürünleri için…
Daha iyi bir uyku uyumanız için, daha sağlıklı uyku ürünleri için, son teknolojik ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz. Gece terleme sorununu engellemeye yardımcı serinlik hissi veren Outlast® teknolojili alez , vücut ısısı ile birlikte şekil değiştirir ve buharlaşmayı hızlandıran, özel Thermolite® Clean dolgusu ile Mayt ve bakteri gelişimini engelleyici,  su geçirmez alez, hijyenik, sağlıklı ve yumuşacık uyku konforu sunan, sıvı geçirmez alez, yatak ve yastık alez modelleri .

Kullanmış olduğunuz uyku ürünleri ihtiyacına göre seçeceğiniz alez fiyatları şimdi Penelope Bedroom online mağazımızda.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.