sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

New Victorian Yatak 160x200

Ürün Kodu : PN20KYTK0013BEY
1 Yorum
Ebat
16.750,00 TL
13.400,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • PENELOPE NEW VICTORIAN YATAK 160x200

  Uyku gustonuz lükse ait ise …

  El işçiliğinin mükemmelliğinde, dünyada ilk kez Penelope’nin kullandığı ve pamuk keselere yerleşmiş dört katlı özel yay sisteminin yaşatacağı emsalsiz bir uyku lüksü.
  8 cm Calico Spring ve 15 cm Nested Spring özel süspansiyon yay sistemine 2 adet 2,5 cm Pocked  yay eklenmiştir. Bu dört katlı yay sisteminin ekstra konforuyla vücudunuzun her bir bölgesinin özel olarak desteklendiğini hissedeceksiniz.

  Vücut ağırlığına göre bölgesel hareket eden özel yaylar, farklı kilolara sahip eşlerin hareket değişikliklerini bir diğerine hissettirmez ve uykusunu bölmez.

  Her bir katmanın iğne iplik ile birleştirildiği; İngiliz yünü, organik pamuk, kauçuk ağacından elde edilen doğal latex, nem çekme özelliği en yüksek doğal viskoz kumaşın nefes alan doğal dokusu gerçek lüksü yaşamayı bilenleri onurlandırıyor.

  EL EMEĞİ İLE DOĞA İÇ İÇE

  Bizim için sadece doğal dolgu malzemelerine sahip olmak bir yatağı benzersiz kılmaya yetmezdi. Uyku konforunuzun garantisi olan yay sistemi; yatağınızın kimliği ve mükemmelliğini ayrıcalıklı sunan en değerli materyaldir.

  Yüzyıllardır aynı gelenekte dünyanın en iyi yatak yaylarını üreten dünya lideri Leggett&Platt  firmasının Penelope için ürettiği Calico Spring ve Nested Spring yaylar özel bir formülle hazırlanmıştır. Bu yaylar, el dikimi ile birleştirilen doğal pamuk keselerin içerisine yerleştirilmiştir. Geleneksel çelik işçiliğinin sağladığı güç ve yumuşaklık dengesiyle, sıradan yaylardan ayrışmaktadır. Yayların içine yerleştiği keselerin dahi pamuk olması bizim doğala olana tutkumuzdandır. Yayların pamuk keselerde kullanımı da yine bir ilktir.

  • Yatağın ana gövdesini oluşturan yaylar yatan kişiyi yer çekimine karşı destekleyerek neredeyse ağırlıksız hissi vermektedir.
  • Yaylardaki “Active Support” sistemi vücudun her hareketini hissetmekte ve ona karşı birebir destek sağlamaktadır.
  • Pamuk keseler “Sleep Cool” özelliği ile benzerlerinden %28 daha fazla hava geçirgenliğine sahiptir, sıcaklık ve nem oranını ideal seviyede tutar.
  • Çelik yaylar pamuk keseler içerisinde özgürdür. Bu özellik eşlerin hareketlerinin birbirlerini rahatsız etmesini engellenmektedir. Yay sisteminin mükemmelliği; sadece kullanılan yay sayısıyla değil yayların özellikleri ve dizilimine de bağlıdır. 19. Yüzyıldan bugüne yüksek kalite ve uzmanlık ile yay üreten Leggett&Platt’in, Penelope’ye özel ürettiği Calico Spring ve Nested Spring 4 farklı yay kombinasyonu kullanılmıştır.

   

  DOĞAL OLAN SADECE HİSSEDİLİR

  Bir ürünü kusursuzlukla sunabilmenin güveni en doğru ve en değerli malzemeleri seçmekten geçer. Her bir katmana özel seçilen doğal ve organik dolgu malzemeler, hassas terazilerden geçerek yataklarımızda yerini alır. Bu doğallığımızın ve kusursuzluğumuzun garantisidir.

  Saf İngiliz Yünü

  Geleneksel Woolmark lisanslı saf yeni İngiliz yünü eşi olmayacak oranda cömertçe kullanılmıştır. Yatağınızdaki sıcaklığı ideal seviyede tutan, vücut ısınıza uyum sağlayıp, nefes alabilen, mükemmel yumuşaklıkta dünyanın en doğal izolasyon malzemelerindendir.

  Organik Pamuk

  Kusursuzlukla sunduğumuz sağlıklı uykunun önemli bileşenlerinden biri de özel seçilmiş organik pamuktur. Pamuğun doğal ve sağlıklı dokusundan en yüksek faydayı sağlayacağınız bu özel organik pamuk oldukça hassas ve detaylı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Gece boyunca uyku konforunuzu koruyacak yüksek emici özelliği ve nefes alan doğal yapısı ile sizi nemden korur.

  Doğal Latex

  Kauçuk ağacının sütünden elde edilen mucize... Nefes alabilen yapısıyla uyku esnasında vücut basıncını dağıtmaya destek, kendine özgü hava kanallarına sahiptir. Isı ayarını dengeleyerek koku, mantar ve akarların oluşumunu önler.

  Mükemmel Kumaşlar

  Doğal malzemeler ve yetenekli işçilikle üretilen el yapımı yataklarımız, özel dokunan doğal kumaş seçkisine sahiptir. Kayın ağacından üretilen viskoz ise yumuşacık tuşesi, yüksek nem transferi ten ile en uyumlu doğal kumaştır.

  Victorian Yatak modelleri, 34 cm yüksekliğindedir.

 • www.penelopebedroom.com internet sitemiz ve mağazalarımızdan alacağınız Yatak, Yatak Başlığı, Baza, Baza-Başlık Seti ve Koltuklarda İstanbul ve Kocaeli illerine kendi araçlarımız ile hafta içi teslimat yapılmakta olup, ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir. İstanbul ve Kocaeli il sınırları dışı teslimat ücretimiz 500 TL' dir. Baza, Başlık ve Baza-Başlık Setler siparişe özel üretildiğinden 1 ay üretim süresi bulunmaktadır. Teslimat günü için müşteri hizmetlerinden bilgi isteyiniz. Haftasonu, bayram ve özel günlerde teslimat yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.