sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Bambooaria Medikal Yastık

Ürün Kodu : PN16YYAS00031BEY
3 Yorum
1.545,00 TL

Yan Yatış

Sırt Üstü Yatış

%80 Pamuk Kumaş

%20 Mikroelyaf Kumaş

Delikli Viskoelastik Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (3)
 • ·        Bambooaria Medikal Yastık

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel medikal yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

  Penelope uyku ürünleri koleksiyonundan Bambooaria medikal yastık; delikli visko ve özel hava kanallı kılıfı sayesinde serinlik hissi veren, boyun bölgesindeki terleme sorununu önlemeye yardımcı ortopedik bir yastıkdır.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope uyku ürünlerinde bulunan her yastık, kendine özel dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle farklılaşmaktadır

  Bambooaria Viskoelastik yastık modeli,; uykuya geçiş esnasında sırt üstü ve yan yatmayı tercih edenler için ideal uyku konforunu yaşatmakla birlikte sahip olduğu serinlik hissi veren dokusu sayesinde tazelenmiş ferah bir uyku yaşatacaktır.


  Serinlik hissi verir. Sadece kılıfı yıkanabilir.

  VİSKOELASTİK

  Vücut sıcaklığına göre şekil alır.

  Uyku esnasında vücuttaki basıncı dağıtır.

  Boyun ağrılarını azaltmaya yardımcı olur.

  Serinlik hissi verir.

  Medikal yastıklarda kullanılır.

  Ürün içeriği: 1 adet Bambooaria Medikal Yastık

  Yatış Biçimi : Sırt üstü ve yan yatış biçimleri için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Delikli Viskoelastik.
  Kumaş : %80 pamuk, %20 mikroelyaf kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 60x40x12 cm
  Sırt Üstü
  Yan Yatış
  %80 Pamuk Kumaş
  %20 Mikroelyaf Kumaş
  Delikli Viskoelastik Dolgu
 • Visko, ıslanması halinde yapısı bozulacağından su ile temas etmemelidir. Bu sebeple ürünün sadece kılıfı yıkanmalıdır. 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Visko malzemeye sıcak ütü kesinlikle dokundurulmamalıdır. Yıkanmış kılıf kurutma makinesinde kurutulabilir ve ütülenebilir. Ürün kuru temizlemeye uygundur.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.