%50 indirimli
Gece terlemelerine karşı, doğal çözüm.

Isı Dengeleyici Çocuk Uyku Seti

Ürün Kodu : PN20KSET0017BEY
1.660,00 TL
830,00 TL
Gece terlemelerine karşı, doğal çözüm.
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Isı Dengeleyici Çocuk Uyku Seti

  Thermo kid yorgan ve yastıkta bulunan Outlast teknolojisi sayesinde, tüm gece ısıyı dengeler ve bütün gece bölünmeyen uyku sunar.

  Özellikle çocuklara uygun dolgunluk ve yüksekliktedir.

  Outlast Nedir?

  Orijinal olarak NASA için geliştirilen Outlast® teknolojisi, optimum termal konfor için ısıyı emen, depolayan ve serbest bırakan faz değişim malzemelerini (FDM) kullanır. Outlast® teknolojisi bir içecek içindeki buzla örnekleyebiliriz; içeceğimizin içine atılan buz katıdan sıvıya değiştikçe, ısıyı emer ve içeceği soğutur ve bu içeceği istenen sıcaklıkta daha uzun süre tutar. Outlast® faz değişim malzemeleri aynı şekilde çalışır. Bun malzemeler, bir polimer kabuğunda kalıcı olarak kapatılacak ve korunacak şekilde mikrokapsüllenir. Mikrokapsüllenmiş faz değişim malzemeleri Thermocules ™ olarak adlandırıyoruz. Bu Thermocules ™ kumaşlara ve liflere dâhil edilebilir ve fazla ısıyı emme, depolama ve serbest bırakma kapasitesine sahiptir. Bu, Outlast® teknolojisini içeren herhangi bir ürüne cildin mikro iklimini sürekli olarak düzenleme yeteneği verir. Cilt ısındıkça, ısı emilir ve soğudukça bu ısı açığa çıkar.


  Set içeriği: 1 adet Thermo Kid Yastık 50x70, 1 adet Thermo Kid Yorgan 155x215

  %100 Outlast Liyocel Kumaş
  %100 Pamuk Kumaş
 • Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutulabilir. Kuru temizleme uygulanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Verilen siparişler 5 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.