sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Cool Down Isı Dengeleyici ve Yumuşak Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN19YYAS0004
0 Yorum
1.050,00 TL
945,00 TL

Sırt Üstü Yatış

Yan Yatış

%100 Outlast Kumaş

%100 Pamuk Kumaş

Gıdık Tüyü Dolgu

Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Cool Down Isı Dengeleyici ve Yumuşak Kaz Tüyü Yastık

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir.Cool Down yastığın bir yüzü lisanslı ve ısı dengeleyici Outlast Lyons Xelerate kumaşla kaplıdır. Bu kumaş uyku esnasında ısı değişimlerini fark eder ve dengeler böylece size her zaman kontrollü ısıda bir uyku ortamı sağlar. Dört mevsim için idealdir. Yastık özel 3 odalı bir modeldir. Üst ve alt bölümlerinde %90 gıdık tüyü bulunmaktadır. Bu sayede her 2 yüzü de pürüzsüz yumuşaklıktadır. Orta odacık ise +30 gıdık-%70 sırt tüyü dolguludur. Bu odacık yastığa yükseklik ve hacim kazandırır. Böylece sırt üstü ve yan yatanlara uygun bir hale gelir.
  İç dolgusu higroskopik özelliklere sahip en doğal, en sağlıklı en yumuşak ve en hafif dolgu malzemesi olan Class 1 kalitede kaz tüyüdür. Higroskopi” özelliği sayesinde kaz tüyü ürünler ısı ve nem dengeleyicidir. Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.Sizi asla ıslak ve terli hissettirmez. Outlast kumaş ve kaz tüyünün mükemmel bileşimi ile size en konforlu ve lüks uyku ortamını sunar. Ürün tamamen down proof - tüy geçirmeyen NOMİTE lisanslı pamuk kumaş ile kaplıdır.

  Outlast Teknolojisi
  Cildiniz uyku esnasında sıcaklık değişimlerine maruz kalır.
  Bedeniniz fazla ısıyı doğal yollarla ortama bırakır ve kendini serinletmek için terler.
  Outlast teknolojisi patentli “Thermocules” ile bu ısıyı hapseder.
  Siz serinlemeye başladığınızda hapsedilen ısı bedene geri verilir ve ideal uyku için bir konfor bölgesi elde edilir.

  Ürün içeriği: 1 adet Cool Down Isı Dengeleyici ve Yumuşak Kaz Tüyü Yastık


  Yatış Biçimi : Sırtüstü ve Yan yatış için idealdir.
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. Üst Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü, Orta Bölüm: %30 Gıdık Tüyü + %70 Sırt Tüyü, Alt Bölüm: %90 Gıdık Tüyü + %10 Sırt Tüyü
  Kumaş : Lisanslı Outlast® Lyons Xelerate kumaş ve %100 pamuk tüy geçirmez kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 900 gr
  Yan Yatış
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Outlast Kumaş
  Gıdık Tüyü Dolgu
  Sırt Tüyü Dolgu
 • Bütün Penelope Bedroom kaz tüyü ürünleri sonrasında kurutma makinesinde kurutma topları ile kurutulabileceği durumlarda 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilir. Aksi takdirde aynı işlemin kuru temizlemecide yapılması gereklidir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.