sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE

Thermoclean Anti-Mayt Mattress Protector 150x200

Product Code : PN20KALZ0002BEY
0 Yorum
2,295.00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%100 Thermolite® Mikrokelyaf Dolgu

 • Features

 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Konfor ve Hijyenin Buluştuğu Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 150x200

  Size mükemmel bir uyku deneyimi sunacak olan Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 150x200 ile tanışın! Bu ürün, yatak korumasında yeni bir dönem başlatıyor ve size üstün konfor ve hijyen sağlıyor.

  Thermolite® Clean teknolojisi sayesinde, bu yatak alezi mantar üremesini engelliyor ve toz akarlarının yaşamasını engellemek için etkili bir bariyer oluşturuyor. Ayrıca kulak-burun-boğaz hastalıklarına neden olan bakterilerin üremesini de engelleyerek sağlığınızı koruyor.

  Yumuşak, hafif ve havadar olan Thermolite® Clean dolgu maddesi, yastık, yorgan ve alez içinde bulunuyor. Bu özel dolgu maddesi, size konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Hem sıcak tutma özelliği ile soğuk gecelerde bile sizi sarıp sarmalıyor, hem de havadar yapısı sayesinde terlemeyi önleyerek serin ve kuru bir uyku ortamı sağlıyor.

  Kullanımı da son derece pratik olan bu ürünü kolayca temizleyebilirsiniz. Çamaşır makinesinde maksimum 60°C'ye kadar yıkayabilir ve hızlıca kurutabilirsiniz. Ayrıca kurutma makinesinde de güvenle kurutulabilir. En önemlisi, yıkandığı halde anti-mantar ve anti-toz akarı özelliklerini asla kaybetmez.

  Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 150x200'nin dolgu maddesi, lisanslı %100 Thermolite® Clean mikroelyaftan üretilmiştir. %100 pamuk kumaş kullanılarak üretilen bu alez, doğallık ve sağlık sunar.

  Eğer mükemmel bir uyku deneyimi, hijyenik bir yatak ve sağlıklı bir yaşam istiyorsanız, Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 150x200 tam size göre! Bu ürünü keşfedin ve konforlu bir uyku deneyiminin keyfini çıkarın!

  Dolgu malzemesi : %100 Thermolite® Clean mikroelyaf
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 100x200+30cm, 300gr, 160x200+30cm, 480gr, 180x200+30cm, 540gr, 200x200+30cm, 600gr,
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Thermolite® Clean Mikrokelyaf Dolgu
 • Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.