sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE

Thermoclean Anti-Mayt Mattress Protector 140x200

Product Code : PN20KALZ0001BEY
0 Yorum
2,195.00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%100 Thermolite® Mikrokelyaf Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 140x200: Sağlığınıza ve Konforunuza Öncelik Veren İdeal Seçim

  Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 140x200, yatak, yorgan ve alezlerinizde maksimum koruma sağlayan benzersiz bir üründür. Sağlığınızı ve konforunuzu ön planda tutarak, uyku deneyiminizi mükemmelleştirmek için tasarlanmıştır.

  Bu özel alez, Thermolite® Clean teknolojisi sayesinde mantar oluşumunu ve toz akarlarının yaşamasını engeller. Ayrıca bazı bakterilerin üremesini de önler, böylece kulak-burun-boğaz hastalıklarının riskini azaltır.

  Silikonlu ve delikli dolgu elyaf ile doldurulan Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi, yumuşaklık, hafiflik, havadarlık ve sıcaklık sağlar. Yatakta rahat ve huzurlu bir uyku için ideal bir seçimdir.

  Pratik kullanım sunan bu alez, çamaşır makinesinde maksimum 60°C'ye kadar yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kurur. Kurutma makinesinde de güvenle kurutulabilir. Yıkandığı halde anti-mantar ve anti-toz akarı özelliklerini kaybetmez, uzun süreli hijyen sağlar.

  Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezi 140x200, lisanslı %100 Thermolite® Clean mikroelyaf dolgu malzemesiyle üretilmiştir. Bu sayede kaliteli ve hijyenik bir uyku deneyimi sunar. %100 pamuk kumaş kullanılarak üretilmiş olup dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı garanti eder.

  Evinizdeki yatak ve yorganınızı korumak ve temiz tutmak için Thermoclean Anti-Mayt Yatak Alezini tercih edin. Sağlığınızı ön planda tutan bu ürün, yatak alezinizdeki hijyen standartlarını yükselterek size huzurlu bir uyku sağlar. Yenilikçi tasarımıyla, konfor ve koruma arasında mükemmel bir denge sunar.

  ·   

  Dolgu malzemesi : %100 Thermolite® Clean mikroelyaf
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 100x200+30cm, 300gr, 160x200+30cm, 480gr, 180x200+30cm, 540gr, 200x200+30cm, 600gr,
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Thermolite® Clean Mikrokelyaf Dolgu
 • Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.