sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Piume Classic Topper 120x200

Product Code : PN16YUPD00003BEY
0 Yorum
4,195.00 TL
%100

Pamuk Kumaş

%30 Gıdık Tüyü Dolgu

%70 Sırt Tüyü Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Nefes Alabilir, Rahat ve Destekleyici

  Topper, piyasada bilinen adıyla yatak pedi veya uyku pedi, ekstra konfor için yatağınızın üzerinde kullanılan bir katmandır. Yün, elyaf ve kaz tüyü gibi çeşitli dolgularla üretilmektedirler. Daha fazla konfordan yatağınızın ömrünü uzatmaya kadar bir topper kullanmanın birçok faydası vardır.

  1. Yatağınızın ömrünü uzatır
  Topper, yatağınızdaki baskıyı azaltır ve ekstra koruma sağlar. Bu sayede yatağınızın hızlı bir şekilde yıpranmaz. Böylece yatağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  2. Ekstra konfor sağlar
  Yatağınız eskisi kadar rahat değilse, onu tekrar rahat hale getirmenin en iyi yolu bir topperdır. Gerçek yatağınızın üzerine koyduğunuz daha ince bir yatak gibi, mevcut yatağınıza yeni bir yaşam süresi verebilir. Yatağınızı yeniden yepyeni hissetmenizi sağlayacaktır.
  3. Yatağınızın hissini değiştirebilir
  Yatağınız biraz fazla sertse, daha yumuşak bir topper yatağınızın hissini yumuşatmaya yardımcı olabilir. Benzer olarak, yatağınızdan biraz daha fazla desteğe ihtiyacınız olduğunda da geçerlidir. Daha sert bir topper, aradığınız ekstra desteği sağlayabilir.
  4. Yatağınız temiz kalır
  Topperlar, toz ve kirin yatağınızın içine girmesini önler, bu da daha uzun süre temiz kalabileceği anlamına gelir.
  5. Çok yönlüdürler
  Yatağınızdan farklı olarak yatak üstlerini değiştirebilir veya kendinize göre çıkarabilirsiniz. Yaz aylarına yaklaşıyorsa ve sizin için fazla sıcaksa kaldırabilirsiniz, kışın tekrar takabilirsiniz. Topperı nasıl ve ne zaman kullanacağınız tamamen size özeldir

  Piume Classic Kaz Tüyü Topper 120x200

  1)Isıyı Dengeler
  Kaz tüyü son derece yumuşaktır ve siz uyurken vücut ısınızı düzenler. Bu, bütün gece 'tam doğru' sıcaklıkta kalabileceğiniz anlamına gelir. Uzun bir günün ardından doğal topperlar ile sağlıklı bir uyku uyuyabilir ve yenilenmiş hissederek uyanabilirsiniz.
  2)Uzun Ömürlü
  Kaz tüyü ürünleri doğru kullandığınız sürece uzun süre kullanabilirsiniz.
  3)Sağlıklı
  NOMITE® sertifikalıdır, kumaşlar toz tutmaması ve tüy çıkarmaması için özel üretilmiştir. Toz akarların içeri girmesi astımı olanlar için uygun hale getirir.

  CLASS I
  KAZ TÜYÜ:

  CLASS I kalitede kaz tüyü kullanılmıştır.
  Kutu kaset dolgusu ile homojen bir dağılım gösterir.
  Yatak ile kullanıcı arasında bir konfor bölgesi oluşturur.
  Kaz tüyü “Higroskopi” özelliğine sahiptir.
  Isı ve nem dengeleyicidir.
  Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.
  En hafif dolgu maddesidir.
  Doğal, sağlıklı ve yumuşaktır.
  Yıkanabilir.

  Dolgu Malzemesi: %30 Gıdık, %70 Sırt Tüyü Dolgu

  Kumaş: %100 Pamuk Kumaş

  Ebat ve Gramaj: 120x200+5cm, 2.808gr,

 • Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.