sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 10 products are displayed.

El Yapımı Yataklar

Penelope Victorian El Yapımı Yatak

Uyku gustonuz lükse ait ise...

El işçiliğinin mükemmellliğinde, dünyada ilk kez Penelope’nin kullandığı Thindown ve pamuk keselere yerleşmiş üç katlı yay sistemi yaşatacağı emsalsiz bir uyku lüksü.

Her bir katmanının iğne iplik ile birleştirildiği; İngiliz yünü, organik pamuk, kauçuk ağacından elde edilen doğal lateks, nem çekme özelliği en yüksek doğal viskoz kumaşın nefes alan dokusu sağlıklı ve kaliteli uyku keyfini yaşamayı bilenleri onurlandırıyor.

Calico Classic Double Decker Pocket çift süspansiyon yay sistemine özel bir formülle Calico Classic Pocket yay eklenmiştir. Bu üç katlı yay sistemi, ekstra uyku konforu ile çift kişilik yatak Victorian’da vücudunuzun her bir bölgesinin özel olarak destekler.

Doğaya ait değerli dolgu malzemesi sınıfından olan ve nadir elde edilebilen patentli Thindown; higroskopi özelliği ile hava sirkülasyonunu dengeler, dört mevsim vücut ısısına duyarlı doğal klima hissini yaşatır.

Vücut ağırlığına göre bölgesel hareket eden özel yaylar, farklı kilolara sahip eşlerin hareket değişikliklerini bir diğerine hissettirmez ve uykusunu bölmez

Penelope Berkeley El Yapımı Yatak

Kusursuz bir uykunun ayrıcalığına olan inancımız; petek dizilim yay sistemi, çift katlı yay kullanımı ile yüksek kaliteye sahip doğal dolgu malzemelerini bir araya getirmiştir.

Penelope için özel yay üreten Leggett&Platt, petek dizilim yay sistemi Calico Classic Nested ve  ekstra Calico Classic çif kat yay ile Penelope Berkeley el yapımı yatağı desteklemiştir.

Sadece doğal malzemeler ile hazırlanmış olan iç katmanlarında; İngiliz yünü, organik pamuk ve kauçuk ağacından elde edilen doğal lateks bulunur. Bu doğal katmanlar değişen vücut sıcaklığınızı dengeler ve ideal uyku ortamını size sunar.

Omurganızı ideal şekilde destekleyen bal peteği şeklindeki yay dizilimi ile yayın sağladığı ekstra denge hissedilir. Özel yay dizilimi kaslarınızın rahatlamasını sağlarken uyku bölünmesine izin vermez. Calico yaylarında mevcut olan “ Active Support” sistemi vücudunuzun hareketlerine birebir cevap vererek uykunuzda yer çekimine karşı size tam destek sağlar

Penelope Burlington El Yapımı Yatak; 

Keten kumaşın nemi çekme ve hava sirkülasyonunu sağlayan yapısı, vücut ısısını koruyarak terleme ve üşümeyi önlemeye yardımcı olurken kesintisiz ve dengeli bir uyku sunar.

Pamuk keselere yerleştirilmiş özel yaylar “ Sleep Cool”  özelliği ile benzerlerine göre % 28 daha fazla hava geçirgenliği sunar.

Penelope Burlington Junior; ailemizin en değerlisine bebek ve çocuk gelişimini hassasiyetle destekleyen, sağlıklı ve kaliteli uykuda ki uzmanlığımızın en özel emeğidir. Uykunun en saf halini korumak için kaliteli ve kesintisiz uyku ortamına özel seçilen,  nefes alma özelliğine sahip  doğal dolgu malzemeleri ve el işçiliğiyle hazırlanmıştır. Keten dokusu, çocukların uyku sırasında sıklıkla yaşadığı terleme sorununu nefes alma özelliğiyle en aza indirger. Pamuk keselere yerleştirilmiş yaylar “Sleep Cool” özelliği ile benzerlerine göre % 28 daha fazla hava geçirgenliği sunar. Sertliği, yüksekliği ve dolgu miktarı büyüme hormonları ve kas gelişimine destek verecek şekilde hassas terazilerde hazırlanır.

Penelope yatak fiyatları  ve yatak ebatları (tek kişilik yatak, çift kişilik yatak  ve özel ebat ) detaylı olarak şimdi penelopebedroom.com online mağazamızda sizleri bekliyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.