sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 21 products are displayed.

Rahatlatıcı Oda Kokuları İle Evinize Baharı Taşıyın.

Penelope  Bedroom, ev tekstili ürünlerinin doğal ve  zarif dokusu şimdi evinize adım attığımız anda doğal ortam kokuları ile sizi karşılıyor. Rafine dokunuşlardan oluşan Penelope ev  kozmetiği, her biri birinden özel notalara sahip rahatlatıcı oda kokuları ile ev stilinizi tamamlarken yumuşak oda spreyi evinizi hoşlukla  sarıyor. Penelope oda kozmetiği ,doğanın farklı dokunuşlarını taşıyan izlerini sakinleştirici oda kokuları ile  beğeninize sunuyor. Zengin içeriğe sahip çiçek notaları ile hazırlanan doğal oda spreyleri aynı zamanda mevsimlerin ahengini taşıyor. Ev temizliğinize ilham kaynağı olacak çamaşır spreyleri nevresimlerinize tazelenmiş  hissi yaşatır, hoş kokusu ile enerjinizi yükseltmeye yardımcı olur. Pillow Talk çamaşır spreyi, çiçek özlerinin  bahar ferahlığı ve leylak özleri ile çamaşırlarınıza taşınır.

Zengin İçerikli Çubuklu Oda Kokuları

Misafirlerinizi zarafetle ağırlarken ev zevkinizi tanımlayan bir  yumuşak oda kokusu  her zaman şık bir etki yaratır. Zengin notalı bir koleksiyona sahip çubuklu oda kokuları eşsiz bir dokunuşa sahiptir. Penelope Secret Garden çubuklu oda kokusu; en saf çiçek yağları kullanılarak üretilen, içerisinde pudra özleri  barındıran yumuşak kokusu ile tazelik hissi uyandırır ve gün içerisinde enerjik olmanıza yardımcı olur.  Penelope Pillow Talk çubuklu oda kokusu; leylak özleri barındırır. Çiçek özleri ile bahar ferahlığını odanıza taşır. Uyku öncesi yapılan yastık sohbetlerinde, ortama hoş bir koku vererek modunuzu yükseltmeye yardımcı olur.

Penelope Jasmin  Sandalwood çubuklu oda kokusu; Kırmızı meyve ve turunçgillerden özenle toplanan aromalar kokusuyla sizi sakinleştirir. İçerisinde barındırdığı yasemin ve romantik sandal ağacı bitkileriyle, odanıza huzuru ve dinginliği taşırken, egzotik baharatlarla enerji toplamanızı sağlar.

Penelope Sweet Dreams Oda Spreyi; Sakin ve huzurlu bir uykuya dalmanızı sağlar. Mis ve  lavanta özü  ferahlığı, stres ve sinirden arınmanızı sağlar. Gecenin sessizliğine eşlik eden misk ve lavanta özü ile ferah bir uykuya dalmanıza yardımcı olur. Dinginlik veren, yumuşak ve rahatlatıcı etkisiyle vanilya, huzuru odanıza taşır.

Oda kokuları ve çamaşır spreyi ürünlerimizi daha yakından incelemek için sizleri Penelope mağazalarına davet ediyoruz.  Online mağazamız www.penelopebedroom.com üzerinden de kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.