sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 55 products are displayed.

Penelope  Nevresim Setleri

Penelope ev tekstili  nevresim ürünlerinin doğal ve  zarif dokusu,  şimdi  saten nevresim takımı koleksiyonu ile evimizin en güzel yaşam alanı yatak odalarımızda. Rafine dokunuşlardan oluşan nevresim takımı modelleri;her biri birinden özel  en iyi  pike,  nevresim seti, kırlent kreasyonunda yazlık ve kışlık ürünler ile yatak odası stilinizi doğal şıklığa sahip  uyku ürünleri ile tamamlıyor.

Sağlıklı Nevresim Takımı Modelleri

Pamuk nevresim takımı, bambu pikeler ve mevsimin ahengini taşıyan renkli kırlentlerle dolu bu özel kreasyonu keşfedin. Doğadan ilham alarak hazırlanan uyku ürünleri, tüm güzelliğini doğanın izlerinde gözler önüne seriyor. Penelope doğallığını  hissedeceğiniz  %100 pamuk kalitesinde  olan nevresim takımı ile  sağlıklı doğal  uyku keyfi arayanların vazgeçilmezi oluyor.

Koleksiyonda yer alan pamuk  ağırlıklı birbirinden özel ve şık tasarımlar, yatak odanızı zenginleştirecek detaylarıyla size en uygun ürünü sunuyor olacak. Hepsi  birbirinden özel ve şık tasarımlar içinden seçeceğiniz  pamuk saten nevresim takımı ince düşünülmüş detayların huzurlu  ve canlandırıcı dünyasını hissedin.

En heyecanlı alışveriş zamanı olan  gelin adaylarının düğün hazırlıklarında yatak odanıza ahenk katacak.  Çift kişilik nevresim takımı seçenekleri dilerseniz battal boy dilerseniz misafirleriniz için tek kişilik nevresim takımı olarak beğeninize sunuluyor.

Kampanyalı Nevresim Seti

Penelope ev tekstili koleksiyonu nevresim takımı fiyatları  online mağazamız www.penelopebedroom.com ve  İstanbul’un önemli lokasyonlarında bulunan Penelope mağazalarımızda (Bağdat Caddesi, Akasya, Zorlu, Akbatı, Mall of İstanbul, A Plus, Aqua Florya) belirli dönemlerde kampanyalı fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.