sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 12 products are displayed.

Kaz Tüyü Yastık

Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel kaz tüyü yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir.

Kaz Tüyü Yastık Özellikleri

Kaz tüyü yastıklarımızın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştan üretilmiştir. Nomite lisanslı bu kumaş, içeriğindeki tüyleri dışarı çıkarmaz ve ev tozu akarlarına, bakterilere ve mantarlara izin vermez.

Kaz Tüyü'nün eşsiz özellikleri sayesinde, en sağlıklı, uzun ömürlü ve benzersiz konforlu dolgu malzemesini deneyimleyeceksiniz. Higroskopik özelliği ile ısı ve nem dengesini sağlar. Ortamdaki nemi emer ve kullanılmadığında geri bırakır. Aynı zamanda en hafif ve güçlü ısı yalıtımını sağlayan dolgu malzemesidir. Doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşak bir dokunuş sunar.

Kaz tüyleri, gıdık tüyü ve sırt tüyü olarak iki farklı şekle sahiptir. Gıdık tüyü, dolgu malzemesi olarak ürüne hacim ve dolgunluk kazandırırken güçlü bir ısı yalıtımı sağlar. Sırt tüyü ise ürüne dayanıklı bir kabarıklık verir. Yastıklarda sırt tüyü, başın ağırlığını desteklemek ve yatarken başın yastığa gömülerek destek almamasını engellemek için belli oranlarda kullanılır. 

Kaz Tüyü Yastık Nasıl Yıkanır?

Kaz tüyü ürünleri, uzun ömürlü kullanımını sürdürebilmeniz için doğru şekilde temizlenmelidir. Yastıklarımızı çamaşır makinesinde 30°C sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Kurutma işlemi için ise bir çamaşır topu kullanmalısınız. Bu adımlarla yastığınızı temizlemek, hem sağlığınızı korumak hem de yastığınızın uzun ömürlü olmasını sağlamak için önemlidir.

Penelope Kaz Tüyü Yastıklarıyla Sağlıklı ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Sağlıklı, konforlu ve rahat bir uyku için Penelope Kaz Tüyü Yastık tercih edin ve her yeni güne yenilenmiş bir şekilde uyanın. Hemen kaz tüyü yastık modellerimizi keşfedin!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.