sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Celia Fine Duvet Single

Product Code : PN19YYOR0010
0 Yorum
3,895.00 TL
 • Features

 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Tek Kişilik Celia Fine Yorgan : Serin, Doğal ve Konforlu!

  Celia Fine Yorgan Tek Kişilik, beyaz dünya trendlerine uygun bir ürün olarak, yüksek kaliteli mikro elyaf ve doğal elyaf karışımı kullanılarak üretilmiştir. Bu yorgan, doğal Lenzing Tencel özelliği sayesinde nefes alabilen, nem emen ve serin tutan bir yapıya sahiptir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kullanım için idealdir.

  Yorganımız, terlemeyi önleyen anti-bakteriyel bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda vücut ısı dengesini de düzenler ve cildin nem dengesini korur. Bu sayede, uyku konforunuzu arttırır ve size en iyi uyku deneyimini sunar.

  Tek Kişilik Celia Fine Yorgan , %50 TENCEL™ Lyocell ve %50 Polyester dolgu malzemesi ile %45 TENCEL™ Lyocell ve %55 pamuk kumaş kullanılarak üretilir. Bu malzemeler, yorganın hafifliği ve dayanıklılığına katkıda bulunur.

  Yorganımız, OKALİPTUS AĞACI ÖZÜ ve doğal Lenzing Tencel özelliği sayesinde ipeksi bir dokunuşa sahiptir. Bu dokunuş, size serin ve rahat bir uyku sağlar. Celia Fine Yorgan Tek Kişilik, tek kişilik boyutu olan 155x215 cm ve sadece 500 gram ağırlığıyla, kolaylıkla taşınabilir.

  Tek Kişilik Celia Fine Yorgan , doğal ve kaliteli yapısı ile sizlere en iyi uyku deneyimini sunar. Kendinize ve sevdiklerinize mükemmel bir uyku hediye etmek için hemen satın alın!

  Sıcaklık : Serin.
  Dolgu malzemesi : %50 TENCEL™ Lyocell, %50 Polyester
  Kumaş : %45 TENCEL™ Lyocell, %55 Pamuk kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 500 gr, 195x215 cm, 629 gr, 220x240 cm, 792 gr

  Sürdürülebilir Üretim

  TENCEL™ elyafları, sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan hasat edilen doğal ağaç ham maddesinden elde edilir. Düşük kaynak kullanımının yanı sıra en aza indirilmiş su kirliliği ve emisyonları ile çevreye duyarlı bir süreçle üretilirler.

  Uyku Konforuna Katkıda Bulunur

  TENCEL™ Lyocell elyafları teri hızlı bir şekilde emerek kesintisiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Böylece, uyku konforuna katkıda bulunan önemli faktörlerden biri olan uyku ortamınızın kuru kalmasını sağlar.

  Cildinize Hassas Bir Dokunuş

  TENCEL™ Lyocell elyafların pürüzsüz yüzeyi sayesinde cildiniz daha az sürtünür. Bu sayede cildinizin kırışması ve sivilce oluşturması riskini azaltır. Buna ek olarak, vücutta oluşan nemi hızlı emmesi sayesinde bakteri oluşumunu yavaşlatır ve serinlik hissi verir. Bu da onu hassas ciltler için mükemmel kılar. Ayrıca yıkama sonrası yüzeyi sertleşmez ve uzun yıllar aynı şekilde kullanılabilir.

  Bakteri Üremesi İçin Elverişsiz

  TENCEL™ Lyocell elyafları bakteri üremesi için daha az elverişli bir ortam sağlayarak daha iyi hijyenik nitelikler sunar.

 • Yıkama Talimatı

  Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ürünün parlaklığı ve yumuşaklığını korumak için ürün ütülenmemelidir. Ağartıcı kesinlikle kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.