sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Celia Fine Duvet Double

Product Code : PN19YYOR0011
0 Yorum
4,395.00 TL
 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Çift Kişilik Celia Fine Yorgan : Serinlik ve Konforun Mükemmel Uyumu

  Celia Fine Yorgan Çift Kişilik, doğal elyaf ve lisanslı ürünlerden oluşan dolgu malzemesiyle sıcak yaz günlerinde serin ve konforlu bir uyku deneyimi sunar. Okaliptus Ağaç Özü ve Doğal Lenzing Tencel, yorganın nefes alabilen ve nem emen özelliğiyle terlemeyi önleyerek vücut ısı dengesini düzenler. Ayrıca cildin nem dengesini korur, böylece rahat bir uyku çekerken cildinizi de sağlıklı tutar.

  Çift Kişilik Celia Fine Yorgan, ipeksi dokunuşuyla yatakta mükemmel bir uyum sağlar. Yumuşak kumaşı %45 TENCEL™ Lyocell ve %55 pamuk kumaşla bir araya gelerek pürüzsüz bir his yaratır. Anti-bakteriyel özelliği sayesinde yorganınızda bakteri oluşmasını engeller, böylece sağlıklı ve temiz bir uyku sunar.

  İlkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygun olan Çift Kişilik Celia Fine Yorgan, 195x215 cm ebatlarıyla geniş bir alanı kaplar ve sadece 629 gr ağırlığıyla hafiftir. Uyku konforunu arttırmak için idealdir ve yatak odanıza modern bir dokunuş katar.

  Çift Kişilik Celia Fine Yorgan, sıcak yaz gecelerinde serinlik ve konforun mükemmel uyumunu sunar. İpeksi dokunuşu, doğal elyaf dolgu malzemesi ve lisanslı ürünlerle oluşan yapısı sayesinde rahat bir uyku deneyimi sunar. Sağlıklı ve temiz bir uyku için siz de Çift Kişilik Celia Fine Yorgan'ı tercih edebilirsiniz.

  Sıcaklık : Serin.
  Dolgu malzemesi : %50 TENCEL™ Lyocell, %50 Polyester
  Kumaş : %45 TENCEL™ Lyocell, %55 Pamuk kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 500 gr, 195x215 cm, 629 gr, 220x240 cm, 792 gr

  Sürdürülebilir Üretim

  TENCEL™ elyafları, sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan hasat edilen doğal ağaç ham maddesinden elde edilir. Düşük kaynak kullanımının yanı sıra en aza indirilmiş su kirliliği ve emisyonları ile çevreye duyarlı bir süreçle üretilirler.

  Uyku Konforuna Katkıda Bulunur

  TENCEL™ Lyocell elyafları teri hızlı bir şekilde emerek kesintisiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Böylece, uyku konforuna katkıda bulunan önemli faktörlerden biri olan uyku ortamınızın kuru kalmasını sağlar.

  Cildinize Hassas Bir Dokunuş

  TENCEL™ Lyocell elyafların pürüzsüz yüzeyi sayesinde cildiniz daha az sürtünür. Bu sayede cildinizin kırışması ve sivilce oluşturması riskini azaltır. Buna ek olarak, vücutta oluşan nemi hızlı emmesi sayesinde bakteri oluşumunu yavaşlatır ve serinlik hissi verir. Bu da onu hassas ciltler için mükemmel kılar. Ayrıca yıkama sonrası yüzeyi sertleşmez ve uzun yıllar aynı şekilde kullanılabilir.

  Bakteri Üremesi İçin Elverişsiz

  TENCEL™ Lyocell elyafları bakteri üremesi için daha az elverişli bir ortam sağlayarak daha iyi hijyenik nitelikler sunar.

 • Yıkama Talimatı

  Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ürünün parlaklığı ve yumuşaklığını korumak için ürün ütülenmemelidir. Ağartıcı kesinlikle kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.