sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 38 products are displayed.

Penelope Renkli Havlu Modeleri

Penelope banyo tekstilinin pamuk ve bambu içeriklerine sahip kaliteli havlu modelleri ile banyolarınızı şimdi daha da  çok seveceksiniz. Doğal bambu havlu çeşitleri, nefes alabilen pamuk havlu koleksiyonu ve yumuşacık bornozlar banyolarınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Her banyo dekorasyonuna uygun, zengin renk seçeneklerine sahip yumuşak havlu modelleri ev hediyeleri için renki havlu modelleri  ile  şık alternatifler sunuyor.

Organik ve Doğal Bambu Havlu Modelleri

Bambu, doğal yapısından dolayı antibakteriyal özellikli bir bitki türüdür. Bambu liflerinden üretilmiş olan bambu havlu modelleri  yumuşak bir dokuya sahiptir. Organik ve doğal olmaları sebebiyle bebekler ve çocuklar için de güvenle kullanılabilecek bir üründür. Banyo koleksiyonumuzda yer alan bambu banyo havlusu ve bambu yüz havlusu yapısından kaynaklı doğal mucizesinin yumuşak dokusunu hissettiriyor.

Şık Bornoz Modelleri Penelope Koleksiyonunda

Şık bornoz modelleri,  % 100 pamuk bornoz ürünlerinden oluşmaktadır. Banyo sonrasına sıcak bir dokunuş katacak olan bornoz seti koleksiyonumuz, evlilik listelerinde çeyizlik bornoz çeşitleri  olarak yer almaktadır. Penelope banyo tekstilinde yer alan şık ve kaliteli erkek bornoz Gusto, ekru ve gri olmak üzere  iki renk seçeneğine sahiptir. Elia kaliteli kadın bornoz koleksiyonumuz ise yaka detaylarında ekru ve pembe renklerinden oluşuyor.

Banyo ve ev tekstili ürünleriniz yıkama sırasında kullanacağınız Woolly yün kurutma topu ile şimdi çok daha uzun ömürlü. Penelope banyo tekstil  koleksiyonu ile tanışmanız için online mağazamız penelope bedroom ve  İstanbul’un önemli lokasyonlarında bulunan Penelope mağazalarımıza (Bağdat Caddesi, Akasya, Buyaka,  Zorlu, Akbatı, Mall of İstanbul, A Plus, Aqua Florya) davetlisiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.