sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 13 products are displayed.

Erkek ve Kadınlar İçin Şık ve Rahat Bornoz Takımları

Erkek ve kadın bornoz takımları, banyodan çıktıktan sonra rahatlıkla giyebileceğiniz en şık ve konforlu seçeneklerdir. Bu bornoz takımları, yumuşak dokusu ve rahat kesimi ile vücudunuza mükemmel uyum sağlar.

Hem kadın, hem de erkekler için tasarlanan bornoz takımları, farklı beden seçenekleri ile herkesin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilir. Hafif ve nefes alabilen kumaşı sayesinde terleme yapmaz ve her zaman kuru kalmanızı sağlar.

Erkek ve kadın bornoz takımları, evinizdeki tüm aktivitelerinize şıklık ve rahatlık katarak sizi daha mutlu hissettirir. Ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir seçenek olarak da öne çıkarlar.

Classy bornoz yüksek emicilik,ipeksi yumuşaklık ve uzun ömürlü kullanım için yüksek kaliteli bükümlü %100 Pamuk ipliği kullanılarak üretilmiştir.

Yüksek yoğunlukta, çift katlı yapısı ile üretilen micro-koton bornozumuz, aynı ağırlıktaki diğer bornozlara göre çift kat emicilik sunar.

Bu doğal ipeksi lifler, ulaşılabilir en kaliteli ve emici ürünü oluşturur. Oeko-Tex belgeli ürümüz, sağlığınız için test edilmiş ve güvenliği onaylanmıştır.

Eve Bornoz uzun ve ipeksi ilmikler ile dokunan, çok yumuşak, rahat kullanımlı ve suyu çekme özeliğine sahiptir.

Kaliteli dokusu ve hafifliği sayesinde kullanım alanı oldukça geniştir.

Isıyı ve optimal vücut sıcaklığını korur. Yaz ve bahar dönemlerinde hafif, günlük, sık kullanıma uygundur. Oeko-Tex ve Made in Green belgeli ürünlerimiz, sağlığınız için test edilmiş ve güvenliği onaylanmıştır. %100 cotton bornoz, daha yumuşak ve suyu çekme özelliğine sahiptir ve yıkama talimatlarına uygun kullanımda şekli bozulmaz.

Siz de evinizdeki tüm aktivitelerinize şıklık ve rahatlık katmak için Penelope Bedroom'un bornoz takımlarını tercih edebilirsiniz. Penelope Bedroom markasının kaliteli bornoz takımlarını hemen keşfedin. Konforlu ve şık bir yaşamın anahtarı sadece bir tık uzağınızda!
Prepared by  T-Soft E-Commerce.